Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nők mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők mennyire tartjátok elfogadhatónak ha egy férfi a randi után néhány héttel írásban neten is ad nektek bókot mondjuk se szó se beszéd egyszer csak ír egyet nektek olyat amilyet találkozáskor nem adott ott?

Figyelt kérdés

Élőben is bókoltam csak mást.


Szeretném, hogy érezze hogy nyomot hagyott bennem érdekel és szándékaim vannak vele jó értelemben

(nem kaland)


Régóta úgy érzem egyébként hogy ú az igazi. Nekem nem is volt senki más kapcsolatom mióta "távolról ismerem"


Szeretném hogy "ne hűljön ki a parázs" már ha beszélhetek ilyesmiről amíg megint tudunk találkozni és az lehet sajnos kicsit odább van :/


F28



#szerelem #randizás #udvarlás #remény #komoly kapcsolatra való törekvés.
2019. jan. 22. 00:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Randi után néhány héttel? Mire vártál?

Nem tartanám elfogadhatónak, több esélyt sem adnék, hiszen arra gondolnék, több lány van a képben, most éppen én vagyok soron.

Esetleg más nőkkel való ismerkedés után kizárásos alapon maradt ő.

Milyen parázs? Parázs nem izzik hetekig.

2019. jan. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van ez sajnos a félelmeim bizonytalanságom esetleges kudarc elódázássá miatt volt.


Írok neki..

2019. jan. 22. 06:32
 13/19 anonim ***** válasza:
Bókolni kreatívan is lehet. Bele lehet szőni egy-egy bókot ügyesen a szavaidba olyankor is, amikor épp más a téma. Szeretik a nők, ha ügyesen bánsz a szavakkal.
2019. jan. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy randi után hetekig nem is írtál neki semmit?

Csodálkoznék, ha válaszolna neked...

2019. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

#1: "Nem nagyon hiszek a lassú víz partot mos típusú ismerkedésben."

Pont emiatt van annyi bánat párkapcsolat, mert halvány fogalmatok sincs egymásról, de összejönni összejöttök minél előbb, mert az kell. Pár hét múlva meg bocsi, mégse érzed a szikrát és hajítod a tagot, majd egy nap sem telik el, s már az új hapsi ágyában fetrengtek, akivel pepitában ugyanezt el fogjátok játszani. Én meg a fejest ugrani mindenbe típusú hozzáállással nem értek egyet, mert értelmetlen.

2019. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, tobbet ne varj heteket az uzenettel! Szegeny lany mar mindent osszekombinalt a fejeben es a legutolso, amire gondol, hogy meg mindog fontos vagy szamara. Talan mar azt hiszi vege van, onmagat elemzi, hogy mit rontott el megint, mivel uldozott el teged.

Nincs mitol tartanod. :) A bokokkal meg akkor jarsz a legjobban, ha az oszinte. Azt mondd, amit erzel ne azt, amit szerinted hallani akar. Ha teged megnevettet, ahogy szurcsoli a kavet akkor mondd neki ezt. De ha csak valami tok sablonnak hangzo dolog jut eszedbe azt se tartsd vissza, mert ugyis erezni fogja, hogy szivbol jon. Nem az a lenyeg mit mondasz, hanem hogy meggyozodesbol mondd. Egy kis magyarazatot megerdemelne az eltunesedrol is. Sok sikert!

2019. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Úristen, hetekig nem írtál neki egy sziát sem? Annak akit úgy érzel hogy "ő az igazi"?


Ezt nagyon elszúrtad. De mivel ő sem írt magától semmit, sokat nem jelenthet neki, csak egy futó taláőkozás volt. Ha mégis jelentett neki valamit, akkor már elmúlt.

2019. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A legrosszindulatúbb nevű felhasználó:

Nem erre kell itt gondolni. Hanem arra, hogy eleve nem is randizom olyannal, akinél nem érzem már az első alkalommal a szikrát és a lehetőséget. Inkább kevesebb emberrel jövök össze, de ezek a kapcsolatok olyanok legyenek, ahol már az első perctől kezdve megvan az a valami, a megmagyarázhatatlan kötődés. Ha két ember egymáshoz való ott a dolgok gyorsan történnek, hiszen nincs semmi hátráltató tényező. Ha valaki kicsit sem fog meg azzal nem fogok még hónapokig randizgatni, hogy hátha mégis beleszeretek. Szerintem az, amikor már fél éve randizgattok és aztán úgy vagytok vele, hogy na jó akkor csak jöjjünk össze inkább ilyen "legalább van mellettem valaki" típusú döntés és nem igazi szerelem.

2019. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na szűz vagy még?
2019. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!