Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes vigyázni fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vigyázni fiatalabb fiúval? Érdemes összejönni vagy csak szexet akarhat?

Figyelt kérdés
Nem sok ideje beszélünk és már megvolt első randink, már a chatelés során is nagyon megfogott, a randin meg teljesen, úgy érzem mintha újra egy naív szerelmes kislány lennék, de nem volt még hogy egy srác ennyire felkeltette volna az érdeklődésem, mind külsőre és belsőre, pedig sok korombeli, idősebb sráccal is voltam már randin. De vannak kételyeim, hogy aki így tud kommunikálni, intelligens és meg jól is néz ki ennyi idősen(18), annak nem-e csak szexre kellenék és nem az a tipikus srác aki lefekszik az összes lánnyal...meg elég sejtelmes volt a randin, titokzatos talán? 21L
2019. jan. 22. 14:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Csók, ilyesmi volt az első randin?

32/f

2019. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
De, csak szexet akar. Biztos, mert a kártya és a gömb is ezt mondja.
2019. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyenek mindig csak arra hajtanak. Igen, magamból indulok ki. Elhiszed vagy nem. Ez az én véleményem. Melletted legalább 3 csajjal játsza még ugyanezt.
2019. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A fiatal srácok mind csak szexet akarnak. Ez van.
2019. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen azt,csak szexet,persze.A srác 18, kérdező meg 21.Ez nem a 35N/25 éves srác esete,hogy tuti csak tapasztalatot akar szerezni.
2019. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18-21 szerintem nem olyan nagy korkülönbség! Nyilván akar szexet, de lehet többet is.
2019. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az a baj nem tudtam levenni hogy mire megy ki, normális amúgy nem az a bunkó se@gfej típus, egója mondjuk van, de összezavart, nem hülye. Igen volt csók, de tovább nem mentünk, mondjuj ha kezdenenyezett volna lehet nem bírom ki.
2019. jan. 22. 14:36
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor bírd csak ki szépen, nem csak ösztönök vannak!

Ha a második, harmadik eset után, amikor még mindig nem volt semmi több, max. csók, még keres, talán megérdemel egy esélyt. Ha az első után eltűnik, tuti, hogy csak azt akarta.

Egyébként ez állati egyénfüggő, ezt Te tudod, miután megismerted (nem első adandó alkalommal lefekszel vele, aztán nem érted, miért nem értékel).

Vannak 18-20 éves srácok tök komolyan vehetők, érett gondolkodásúak, meg vannak akik elmúltak 35 évesek, de egy 10 éves szintjén állnak sok értelemben, úgyhogy erre nem lehet így válaszolni.

2019. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg. Ennyibol semmit nem lehet eldonteni. Ne kombinald tul, csak ra figyelj, ne az osszeeskuves elmeletekre. Ha atver azt nem az eletkora miatt teszi. 21 es 31 evesen is atverne...
2019. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, attól, hogy nem fekszik le az összes lánnyal, még nem jelenti azt, hogy téged túl komolyan vesz. Ha vannak kételyeid vele kapcsolatban, akkor érdemes hallgatnod rájuk.


Nem csak ez a két véglet létezik, hogy vagy az összes nővel lefekszem, vagy monogám vagyok.


Azt nem mondom, hogy ne lenne érdemes összejönni, de az elején vigyázni mindenképp érdemes, nem muszáj beleélned magad ebbe, pláne nem úgy viselkedned, mint egy naív szerelmes kislány.

2019. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!