Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális idegenek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális idegenek miatt utazgatni másik városba ismerkedés céljából? Te szoktál csinálni ilyent?

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult elő, hogy interneten ismerkedtem úgy, hogy az illetőről kiderült, hogy távolabb lakik. Ennek ellenére beszervez találkozót és ideutazna úgy, hogy semmi különösebb ügye nincs ott, csak annyi, hogy ismerkedjünk. Csak szerintem fura az ilyesmi? Pl. ha csalódtok egymásban, akkor kínos érzés tölthet el, hogy odautaztál miatta.
2019. jan. 25. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted mindenki a saját lakhelyéről ismerkedett meg a párjával régebben is?Már a nagyszüleim is így találkoztak egymással.
2019. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajá maga miatt utazik hisz társat keres.
2019. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Utaztam igy akár 500 kilométert is. Viszont, több hónapos beszélgetés után és meg volt beszélve, nem olyan lesz, mint egy első randi, hanem, mondjuk, mintha már a tizedik lenne.
2019. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem utaznék. Ha komolyra fordul valakinek úgyis oda kéne költözni a másikhoz, sokan ezt a nőtől várják el, én nő vagyok, viszont szeretek ott élni ahol élek, nem szívesen mennék el. És én se várnám el a másiktól hogy otthagyjon mindent értem.
2019. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Jézusom, tudod mit a házból se tedd ki a lábad ismerkedj a családtagjaiddal!
2019. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most kezdtünk el beszélni nem rég.



Amúgy én is találkozgattam már másik városban, de úgy hogy legalább volt más alibim is odamenni, tehát nem csak egy idegen miatt:D

2019. jan. 25. 10:47
 7/9 A kérdező kommentje:
#3 Ezzel egyetértek. Az én esetemben viszont nem pár hónapos beszélgetés után vetődött fel. Az internetes ismerettség is csak most kezdődött...
2019. jan. 25. 10:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor még várj vele, ismerd meg jobban a kiszemeltedet online.
2019. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.

A szimpátia, szerelem nem ismer földrajzi határokat. Szerencsés vagy.

2019. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!