Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szemétség valakit kidobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szemétség valakit kidobni az éjszaka közepén az utcára, mégha csak szexről volt szó is?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 17:08
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
19/L vagyok, ő 28/F.
2019. febr. 3. 17:09
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem alapból szemétség nem tisztelni azt akivel lefekszünk még akkor is, ha pusztán vonzalom és szimpátia alapján történt.
2019. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi információ nem elég a válaszadáshoz.
2019. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Nem elég? Oké.


Elvonatoztam 80 km-re itthonról a pasihoz. Korábban találkoztunk már, így nem volt ismeretlen. Chaten megbeszéltük, hogy megyek hozzá, elvisz vacsorázni és utána nála leszünk. Szex volt, együtt fürödtünk és fantasztikus volt minden, egészen addig amíg benyögte hogy aludni akar és induljak haza.... Kitett az éjszaka kellős közepén a hidegben és 5 óra hosszát fagyoskodtam a Keleti mellett...

2019. febr. 3. 17:12
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

de, ez szemétség.

nem beszélted meg, hogy ott alszol?

dobd ki a csávót az életedből, s keress olyat, aki megbecsül.

2019. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy tahó, 0 empátiával.

Önimádó kiskakas.

Ha esetleg keres még, akkor a helyedben elmagyaráznám neki, hogy mekkora állat.

2019. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
55%
Hozzám jöhetsz nem doblak ki...
2019. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted...?

Ez egy címeres kretén. Még a gondolatát is törölném az agyamból..

Keress egy rendes srácot..

2019. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
58%
Ilyet szerintem senki nem csinál.
2019. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
86%
#4 ez így nyilván szemétség. Annyira, hogy kicsit kamunak is tűnik a kérdés. Te mondtad neki, hogy éjszaka akkor a városban kell fagyoskodnod és ő mondta, hogy jó? Szerintem elég irreális.
2019. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!