Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet manapság csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet manapság csajozni egy felnőttnek?

Figyelt kérdés

Tehát mindenki mondja hogy "így-úgy mai fiatalok", eddig csak rosszat hallottam róluk, hogy korán kezdik a szexuális életet ahogy az ivást, cigit, drogot stb, meg "bezzeg a mi időnkben" ugyebár.

Ezzel kapcsolatos is a kérdés, hogy egy 30-as felnőttnek milyen lehetőségei vannak az ellenkező nemnél?



2019. febr. 19. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Számtalan lehetősége van akkor, ha megfelelő önbizalommal rendelkezik. Viszont minél kevesebb, annál jobban szűkül a kör.
2019. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát önbizalom, az pont nincs. Ezért is itt kérdem
2019. febr. 19. 22:24
 3/3 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Azért ez sok mindentől függ.


Az h 30 felett vagyok, előny. 10-12 évvel fiatalabb lányokkal ismerkedek, de van aki elhajt, hogy túl öreg vagyok. De nem sok. 28-nak nézek ki kb.


Az ismerkedés, egy olyan dolog ami fejleszthető, így ha szántal ra időt, akkor idővel az meg fog terulni.


Ami különbséget látok pl 15 évvel ezelőttihoz képest:


Fiúk: - sokkal nagyobb a szórás a végletek irányába. Kevesebb az átlagos. Aki anno kicsit béna az most nagyon béna és itt sír a GYIK-en. Aki kicsit jó az meg sokkal jobb mint anno.

A mai fiatal generációnak fogalma sincs, mit kene csinálni.. azt érti, hogy nincs eredmény, de inkább hisztizik, mintsem elkezdjen gondolkodni.


Lányok: visszafejlődés az állati szint fele. A szexuális szabadság miatt, egy fiatal no rájött arra, hogy ami a lába között van az egyenlő a hatalommal. Így próbál a helyzetéből többet kisajtolni. Ertsd, fontosabb a férfi külseje, pénze, státusza. S kevésbbé a társadalmi elvárások.

Bár szerintem ez nem feltétlenül rossz. A fiatal fiúkkal sokkal sokkal nagyobb a baj.

2019. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!