Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok pasi miért ragaszkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért ragaszkodik hozzá h első randin szex legyen?

Figyelt kérdés

Miért nem birnak adnio időt a nőnek h ráhangolódjon?

Miért kell két idegennek összeadni magát?

És az a szex milyen lesz....:S

Miért nem birják kivárni azt a pár alkalmat?


2019. febr. 24. 18:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem akarják kivárni, mert csak és kizárólag szexet akarnak, de úgy, hogy időt már ne kelljen szánni rá, mert annyit nem ér. Pont ezért nem kell az ilyenekkel foglalkozni.
2019. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Mert csak megdugni akarja

Akivel valóban szeretnèk èrtelmes kapcsolatot,ott nem erőltetem

2019. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg akarsz bármi komolyat olyantól, aki ilyen? Amennyiben erre 'nem' a válasz, akkor miért zavar téged ez?


Ellenkező esetben pedig nem értem a panaszodat.

2019. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Na vajon miért?


Nem muszáj belemenned.


Akitõl ez alapkövetelmény elsõ randin, az annyit is ér, nem tudom mit idegeskedsz, mintha bármit is kéne jelentsenek neked az ilyen fiúk..

2019. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
7%
Mondjuk en szeretem, ha van elso alkalommal szex. Szokott is lenni. Ha nem jo, akkor kar eroltetni a dolgot.
2019. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%
Mert miért ne?
2019. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
7%
Van olyan is aki kivárja hónapokig hogy nincs szex, de ugyanúgy kötöttség nélkül akar szexelgetni, csak használja a nőt, de nem tervez vele hosszú távra. Nem szabad bedőlni ilyeneknek, mert a férfi dolga az ürítés, a nők lelki sérülése meg nem számít!
2019. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
#7 Szerintem ez már a férfit minõsíti, akinek annyira üres az élete, hogy hónapokig foglalkozik egy nõvel csak azért, hogy szexelhessen. Ha valakinek ilyen sokat jelent egy kis érzelem-mentes szex, hogy sok idõt és energiát feltet bele, az már szánalom kategória.
2019. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%
Miért olyan pasit választasz, aki már az első randin dugni akar, inkább ez a valódi kérdés.
2019. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
@9-nél a pont!
2019. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!