Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mennyire hallgattok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire hallgattok a barátnőtökre pasi ügyben?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök nagyon ajánlja a pasit, akkor te is könnyebben rábólintasz a dologra?

Illetve ha nagyon nem ajánlja, akkor hagyjátok?

Kort írtjatok, köszönöm!



2019. márc. 4. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Azt fogják mondani, hogy nem, pedig hidd el, a barátnőnek nagy hatalma van, főleg az elején.
2019. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig rossz taoasztalataim vannak. Mindegyik szinte fúrta az aktuálus pasimat.
2019. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, de nem is próbálunk beleszólni. Tiszteletben tartjuk egymás döntéseit és egyikünk se csinál áll össze olyan szar alakokkal, akikért aggódnunk kéne és szólnunk kéne egymásra. Ami meg az ajánlást illeti, ezt tényleg csinálja bárki is? Nyilván ha valakire rákérdez a barátnőm, akiről tudom, hogy valami szar alak aki például megcsalta az összes exét, akkor azt el fogom mondani, de innentől kezdve a döntés az övé, nem fogom lebeszélni. Ezt fordítva is elvártam mindig is, hogy ha valami hatalmas jellemhibát ismer abban, akivel randiznék, akkor szóljon róla, aztán döntök ahogy döntök.

30+

2019. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerű keretek között azért van némi hatása. Ha meg tudja indokolni, ellenpéldákat hoz, akkor lehet, hogy óvatosabb vagyok. Olyan még nem volt, hogy valakit "ajánlott" volna bármelyik barátnőm, vagy nagyon tukmálták volna a pasit, legfeljebb csak egy enyhe megjegyzés jött, hogy milyen helyes, tudják, hogy tetszem neki meg ilyesmi célozgatás. Ha valaki nem tetszik, akkor akkor sem fog tetszeni, ha a barátnőim azt szeretnék, szóval ebből a szempontból nem számít a véleményük. Ha csak simán fúrják a kettőnk kapcsolatát, mert "csak", akkor az nem abból a szempontból fog számítani, hogy a pasival magával mit kezdek, hanem inkább a barátnőimtől távolodok el (szerencsére ilyen még sosem volt).
2019. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fu, nagyon nem. Teljesen mas az izlesunk. Volt, hogy kicsit sertonek is talaltam az ajanlatot. Mondjuk ott az volt, hogy a lany a fiuval volt nagyobb pajtisagban, vagyis nem nekem ajanlotta ot, hanem engem akart megszerezni neki. Kinos volt.
2019. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon nagyon vicces volt. Egyrészt minden apró dolgot elmondtak a barátnők egymásnak és előfordult az hogy az egyik barátnő rossz tippeket adott a páromnak hogy engem szívasson,mert nem igazán komáltuk egymást.

Ahogy rutinosabbá, tapasztaltabbá vállnak az emberek annál kevésbé adnak más véleményére, inkább kipróbálják magukat. Mondjuk akit 20 évesen meg lehetett vezetni, azt valószínűleg 30 évesen is meg lehet, de nem mindegy mivel.

2019. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hallgatok, mert kicsit tehetségesebb emberismeret terén.

(Én általában mindig a jót feltételezem, ő gyanakvóbb.)

2019. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen az adott barátnő. Van olyan barátnőm, akit imádok, a fél karomat odaadnám érte, de tudom, hogy párkapcsolati témában mindig az ellenkezőjét kell csinálni annak amit ő mond. Azért akinek van egy kis józan esze az tudja, hogy kitől lehet tanácsot elfogadni és kitől nem. :D

De egyébként semennyire. Amíg nem vagyok együtt valakivel nem is tudnak a létezéséről. Vagy ha mégis akkor nevet ilyesmit nem tudnak. Akkor szembesülnek vele először amikor bemutatom nekik. Ilyesmiben nem kérem ki senkinek a véleményét, mi értelme lenne? Egyrészt nem vagyok idióta, soha nem jöttem még össze olyannal, akinek bármilyen defektje lett volna, vagy ok arra, hogy valaki "ne ajánlja". Másrészt ez hagy legyen már az én döntésem. Mostani páromat anno nagyon nem akarták elfogadni, mégis vele vagyok 6 éve és leszek is még jó darabig.

Az, hogy könnyebben rábólintok-e egy pasira megint csak nem rajtuk múlik. Sőt inkább intő jel. Ha valakit már ajánlani kell meg hirdetni a barátnők között azzal valószínűleg valami komoly baj van.

Egyébként meg nem is nagyon vannak barátnőim, elég rövid időn belül kezdenek el fúrni és vetélytársat látni bennem sajnos. Talán 2-3 normális barátnőm van akik minimálisan be vannak avatva a párkapcsolati dolgaimba. Inkább férfiakkal barátkozom, de az ő véleményük sem számít párválasztásnál.

2019. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel a legbb barátnőmmel olyanok vagyunk egymásnak mint a testvérek, és tudom hogy csak jót akar nekem, így igen, hallgatok rá. És eddig nem is csalódtam, mert mindig nagyon jó tanácsokat ad, persze én is elmondom a véleményemet az ő pasiügyeiről ha releváns. És most nagyon meg fogsz lepődni, de én anyukám véleményét is ki szoktam kérni.

28/N

2019. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!