Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a munkahelyemen, akivel mostanában kezdtünk el dumálni. Sok olyan jel volt, hogy flörtöl. Van egy elég nyomorék srác akinek szintén tetszik. (A nyomorékot úgy értem, hogy az tipikus vesztes sunyi gyógyegér típus. Gyakran szalad az irodába árulkodni a főnöknek, ha meg néha kap emiatt egy-két durvább poént, elkezd remegni a szája, és a sírás kerülgeti). Nah szóval tegnap dumáltunka csajal, ő meg elkezdett minket messziről figyelni, aztán odakiabált a csajnak meg mutogatott neki, hogy "szétbombázza" a beszélgetésünket. Legnagyobb meglepetésemre a csaj odament hozzá, és a szemem láttára elkezdett vele "játszani". Mire véljem ezt? 2 hete még a csaj is röhögött a srácon, meg a csajtól biztosan tudom hogy nem az esete. Miért csinálta ezt akkor?

2019. márc. 17. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hagyd már a nőket ember!


Inkább olvass tudományos könyveket, azzal érsz is valamit.

2019. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán csak leosztotta kicsit. Amúgy meg ne a másikat minősítsd, a csajjal foglalkozz! Udvarolj neki, hogy ne jusson eszébe másra figyelni!
2019. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leosztotta? Az mit jelent? Amúgy azért minősítema srácot, hogy kb legyen valami fogalmatok a helyzet abszúrdságáról.
2019. márc. 17. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem, beszólt neki, megvédte magát, egyebek. Ha te kellesz neki, azt úgyis érzed, de neked is éreztetned kell vele, hogy neked ő kell. Határozottan, férfiasan, bókokkal, a kedvében járva.
2019. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem kiosztotta. Konkrétan flörtölt vele. A srác állandóan lájkolja a csaj minden posztját facen, viszont a csaj kb le sem sz@rja. Sem ott, sem élőben. Múltkor panaszkodott nekem a csaj mikor dumáltunk, hogy unalmas a napja. Kérdeztem tőle vigyorogva, hogy idehívjam-e Tamást (így hívják a srácot), erre meg a csaj hogy "Jaaaj, inkább ne". Ez kb egy hete volt. Most meg a szemem láttára kikezd vele. Baromi megalázó volt, és hülyén éreztem magam. Aztán megtudtam hogy a srác kérdezte egy 3. munkatársunktól, (egy közös haverunktól), hogy mondtam-e róla valamti, mert látta a fejemen hogy milyen féltékeny lettem. Nem lehet hogy a csaj csak le akar koptatni, és direkt idegesíteni akar a másik sráccal, hogy felidegesítsen, és lekopjak magamtól?
2019. márc. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!