Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van a csajozásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a csajozásnak?

Figyelt kérdés

Nem a társkeresésre gondolok, hanem a hétvégi "csajozásra" Aminek a szex a célaj!

Egy-egy randi simán van 10 ezer ft vagy inkább több, kell hozzá egy kinézet, stilus, szöveg, technika, stb,stb, stb. Szó szerint minden. Sikerül megfektetni egy csajt, max egy este. Hétfőn meló vagy iskola, el van felejtve a történet.

Egy hivatásost, pont nem érdekli ki vagy, ugyanannyiba van, több száz lány közül választhatsz és "bármit" kérhetsz.



2019. márc. 23. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Van aki élvezetét leli a változatosságban, nem az a cél, hogy 1 mellett leragadjon, hanem minél többet “kipróbáljon”... mert az újdonság öröme melengeti.


Egyet értek veled, én sem értem, hogy mi értelme, vagyis szerintem semmi értelme.

2019. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát, a csajozásnak sokkal több jelentősége van, mint gondolnád.


Ha jól csajozol, azzal egyrészt azt bizonyítod, hogy hatással tudsz lenni pozitív irányban egy másik emberre, tehát jól kommunikálsz, és ezt a tudást az élet más területén is kamatoztatni tudod.


Másrészt, elképesztően jó érzés, amikor megvan a tudásod és a tapasztalatod ahhoz, hogy fel tudj szedni egy csajt. A prostizás ehhez képes semmi, mert a prosti nem téged szeret, hanem a pénzedet. Sokkal élvezetesebb úgy egy nővel lenni, amikor tudod, hogy a nő maga is arra vágyik, hogy leszopjon.


Elképesztő jó érzés.

2019. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ja, és ingyen van, vagy max egy üdítő ára. Az igényes prosti meg 30 000-től kezdődik, azalatt csak selejtek vannak.
2019. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2 Alapjábavéve egyetértek veled. Jó dolog, amikor valakinek karakteres, megnyerō személyisége van, amivel sok nōt lenyūgōz, meg úgy általában is jók a szociális készségei, és sokan kedvelik ōt emiatt.

De ezek között van egy olyan réteg is, akikre nem ez jellemzō, inkább jellemtelenség, amikor valaki megjátsza magát, esetleg szerelmesnek adja be magát és ezzel hülyít olyan lányokat, akik komoly kapcsolatot akarnának. Nem jellemzō megnyerō személyiség rájuk, csak üres szépelgés, hazudozás, amit a buta, naív lánykák valahogy el is hisznek. Az ilyesminek pl. semmi értelme, ez már nem olyasvalami, amire valaki büszke kéne legyen szerintem. Ellenkezō esetben amikor valaki a jó jellemével, rátermettségével, intelligenciájával vonz magához sok nōt az viszont valóban szép dolog és elképesztōen jó érzés.

2019. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2,3 téged megértelek. Ha megvan a tudásod és minden más hogy egy üditő alatt ráveszed hogy leszopjon akkor elhiszem hogy élvezezes és jó lehet...


Azt rosszul érzem, hogy azért nem ez az általános?

És hogy egy jó qrva se 30 ezer?

2019. márc. 23. 15:48
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Nézd, nem mindenki szeret csajozni.


Ismertem olyan fazont, akinek nem okozna gondot a csajozás, mert ki van gyúrva, határozott, stb., mégis prostihoz jár, ugyanazzal az indokkal, mint te.


Csak annyi különbséggel, hogy ő gazdag. Tőle tudom, hogy 30 rugó egy igényes csaj, mármint onnan kezdődik.


Szóval vágod, van aki kifejezetten szeret prostizni, pedig neki barátnője is lehetne, ha akarná.

2019. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
30 ezerért a Szondi telep melletti cigánylányokat kapod max...
2019. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A hivatásosben nem sok izgalom van, míg valakit „becserkészni” azért már sokkal másabb, más területeket stimulál, más szükségleteket (is) elégít ki.


És ha azt vesszük, hogy valakinek nem kell fejlesztenie a kommunikációját, külsejét, miegymást, mert egyszerűen olyan személyiségtípusbeli adottságai vannak, amivel önmagát adva tudja nyújtani másoknak ezeket a tulajdonságikat, tehát veleszületett képesség, és nem pedig tanult készség.

Azaz pluszenergia belefektetése nélkül, egyszerűen csak a saját szükségletei kielégítését végzi, amikor csajozik. Ráadásul ezek a tulajdonságok nemcsak az ismerkedésnél jelentenek előnyt, hanme mi.den társas szituációban. Így a jegyzet elkérésénél, állásinterjúnel, a főnöknél is előrébb van előléptetéskor... szóval ja. Vannak akik egyszerűen az életre vannak programozva, vannak akik mások boldogságának kiszolgálására... ez van. Innentől mindenki a saját szerencséjének a kobácsa, csak van akinek magátöl értetődő az útja, és van olyan, akinek végig szenvedés, és inkább tényleg a krvához megy, mert ott legalább szexet kaphat, és érje be ennyi izgalommal. De még az a nő is undorral végzi a munkáját vele, szóval ja...


(Amúgy nem panaszkodom, nekem meg van mindenem. Egyszerűen csak szeretném felhívni a figyelmet azokra az esetekre, amikor nem tehetünk semmiről, mégis hátrányban vagy előnyben vagyunk a többiekhez képest, és hát ilyenkor szükség van toleranciára).

2019. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A vadászat izgalma.
2019. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 2-es választ én is írhattam volna.


A legjobb érzés, amikor a csaj te magad miatt akar téged.

Egy hátránya van, hogy azért nem jön össze minden hétvégén.

dec. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!