Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi és nő jó barátságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő jó barátságban, de vonzalom is van mindkét fél részéről. Férfi ettermi vacsorameghívása randinak vagy baráti talalkozónak számít (végén férfi fizet, elegáns étteremben)?

Figyelt kérdés
Mem első találkozásról van szó, de férfi bár vonzódik, barátság határát nem lépi át. Minek minősül a neghívása?

2019. márc. 25. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból olyan vagyok, hogy elmegyek bárkivel enni bárhova, és mivel jelenleg szingli vagyok bármi lehet, de ha nem lennék szingli csak baráti.
2019. márc. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%

Semmi. Meg akar vesztegetni.

Régen is ment ez, volt hogy a lányok konzervekért prostituálták magukat.

2019. márc. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, de egy aranyos csajjal én is szívesen elmennék vacsizni. Budapestiek előnyben.
2019. márc. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek minősül ez??? Esti főétkezésnek, ember! Minek belemagyarázni és felcímkézni valamit előre?
2019. márc. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg a célszemélytől ahelyett, hogy idegenek találgatására hagyatkoznál...
2019. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!