Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz hogy már 3 éve Tinderezek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy már 3 éve Tinderezek?

Figyelt kérdés
21L
2019. márc. 29. 11:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen eredménnyel.
2019. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Gyépésmérnök ***** válasza:
Ez azt jelenti, kizárólag Tinderen ismerkedsz és csak alkalmi kapcsolataid vannak?
2019. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én is 3 éve Tinderezek. Egy randim volt, mint kiderült, ő egy bug miatt matchelt velem. Randi után nem is láttam többször.

De szerencsére a gyakorin megtudtam, hogy véletlenül sem azért nem találok Tinderen senkit, mert csúnyának születtem, hanem mert a személyiségem szar, amiről csak én tehetek.

2019. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Végül is ez is egyfajta függőség, mint a pia meg a drog...
2019. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sok randim volt már de egyikbol sem lett komoly, mindig volt valami ami miatt nem, nem fekudtem le senkivel sem. Vagyis csak egyel , de ő más volt , kicsit szerettem. De mindig torlom magam es mindig ujra regelek. Szorakozni nem nagyon jarok el, nagyon nem is tudok mashol ismerkedni csak ott. De viszont vannak olyan pasik akik mar szinten tobb eve tindereznek, és ok se talaltak meg part. Es mikor machetelunk akkor mindig elgondolkozom azon hogy miert van fent meg mindig , pedig jó pasi. En is jol nezek ki, szep arcom van. ( nos még mielott az jonne hogy egoista vagyok, szo nincs errol , az onbizalmam elegge lent van....csak tisztaba vagyok sajat magammal.)
2019. márc. 29. 11:38
 6/21 anonim ***** válasza:

"csak tisztaba vagyok sajat magammal"

Tisztába'. Amúgy 2019-et írunk, szerintem ahhoz már külön tehetség kell, hogy valaki lehagyja az ékezeteket.

2019. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

"Én is 3 éve Tinderezek. Egy randim volt, mint kiderült, ő egy bug miatt matchelt velem. Randi után nem is láttam többször.

De szerencsére a gyakorin megtudtam, hogy véletlenül sem azért nem találok Tinderen senkit, mert csúnyának születtem, hanem mert a személyiségem szar, amiről csak én tehetek."



Óóóó, te vagy az, aki kiírt egy kérdést még pár napja, hogy kövér vagy és ha lefogysz, lesz-e nőd? Tuti te vagy az :D:D:D

2019. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sok randid volt, de a 3 év alatt egyikből sem lett semmi, akkor valami nem stimmel nálad. Te jelenleg nem vagy alkalmas párkapcsolatra.
2019. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

"Óóóó, te vagy az, aki kiírt egy kérdést még pár napja, hogy kövér vagy és ha lefogysz, lesz-e nőd? Tuti te vagy az :D:D:D"

180 centihez 70 kiló vagyok. Elég vékony? Nem, te észlény, nem testtömeg-indexről, hanem színtiszta genetikáról beszélek. Arcberendezés, csontozat.

2019. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenbe bele kotni, nincs ekezet a telefonon. :)
2019. márc. 29. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!