Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő vajon 'jófiú' vagy 'rosszfiú'?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő vajon 'jófiú' vagy 'rosszfiú'?

Figyelt kérdés

Eddig minden férfiről el tudtam dönteni, ő viszont valahogy egyik sem.

Ez a férfi elég nyers,szókimondó,cinikus.

Néha azonban nagyon kedves,figyelmes,segítőkész, jószívű. Úgy érzem, mintha oda lenne értem és teljesen megértene. Aztán máskor megint flegma, beszólogat, kellemetlen helyzetbe hoz. Elég kiszámíthatatlan.

Már sokszor eldöntöttem, hogy nem foglalkozok vele többé, de az a baj, hogy ilyenkor érzem, hogy talán mégsem oylan rossz, mint amilyennek látszik. Van benne őszinte kedvesség. Azt mondta párszor, hogy hangulatember, meg hogy eléggé el volt kényeztetve, folyamatos hullámzások vannak nála. Egyszerre van meg benne a jófiú és a rosszfiú karakter, nem tudom eldönteni, h melyik inkább. Egy rosszfiú, aki néha eljátssza a jófiút azért, hogy megszerezzen. Vagy egy jófiú, aki eljátssza a rosszfiút,egyfajta védekezési mechanizmusként. Vagy egész egyszerűen csak hangulatember, akiből hol ez jön ki, hol az.


2019. márc. 31. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Ő egyik sem, hanem kattant.

32/f

2019. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán komplexebb a személyisége, mint hogy be lehessen sorolni jó- vagy rosszfiúnak. :D
2019. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő egy zavart személyiség.
2019. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Egy narcisztikus manipulátor, aki húzd meg, ereszd meg játékot játszik veled, bizonytalanságban tart, és be is jött a számítása. Egyfolytában rajta jár az eszed, hogy mit akarhat tőled. Aztán mutat feléd egy kis kedvességet, és a nyakába fogsz omlani.

Szerintem inkább hanyagold ezt a pasit, mielőtt sírás lesz a vége.

2019. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak hangulatember. Vagy fogadd el, hogy ilyen, vagy pedig offold végleg.
2019. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy jófiú nem csinál ilyeneket...

Asszem megválaszoltam a kérdésed.

2019. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
személyiség zavar + páwa sznob pénzes család sarja ! A legrosszabb , persze a szép lakásuk tuti vonz kérdező , meg mindig van nála zsé meg jó teló mi ?
2019. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem 10/10 ember jófiúnak hisz, szerencse, hogy nem látnak a fejembe, meg hogy miket csináltam eddig. :)

Pár bőrdzsekis rosszfiú sírva mászna vissza az anyja méhébe.

2019. ápr. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pár bőrdzsekis rosszfiú"


Na mert az valami jelkép az erőszakosságnak ? Te sem vagy 100 % -as !

2019. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!