Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki egyaltalan? Vagy inkabb hagyni kellene az egeszet?

Figyelt kérdés
Adott egy 25 no (en) es egy 30 eves ferfi. Megismerkedtunk kb. Harom hete, azota negyszer talalkoztunk. Eddig semmi nem tortent kozottunk. Neten inkabb semmilyennek mondanam a beszelgeteseinket, eloben jokat tudunk beszelgetni es nevetgelni DE egyelore semmi mely tema, munkahely, altalanos dolgok. Nekem o igazan tetszik, de en mar nem tudom, hogy egyaltalan en neki bejovok-e vagy baratkent kezel. Csipkelodunk neha viccesen de semmi nagy flört. En nem nagyon ertem ezt az egeszet. Ti mit gondoltok?
2019. ápr. 7. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy egy pasi még véletlenül sem flortolne olyan nővel, akivel nem tudná elképzelni, hogy legalább egyszer lefekszik…

Viszont ha megismered ugy altalaban a pasikat, rajossz ez nem nagy kunszt :D

Nekem meg akkor is tesznek felreerthetetlen megjegyzeseket amikor en magamat full lepukkant allapotban erzem... ilyen ertelemben akkor most hogy tetszel neki vagy sem, max az elso lepes de baromi keves ahhoz HA es AMENNYIBEN komoly kapcsolatot keresel. Beszelgess vele tobbet, hogy megtudd o az a ficko akit keresel. Mert igy csak belelatsz dolgokat, amik lehet ott sincsenek...

2019. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rockarc ***** válasza:

Ha valaki az idejet rad szanja, akkor ne legyen ketseged, hogy akar toled valamit. Az, hogy ebbol baratsag, vagy annal tobb alakul ki, mjad az ido eldonti. A kezdeti korokon mar tul vagytok, ideje lenne mar melyebb temakba belemerulni. A ferfiak nem erzik altalaban az atmenetet a felszines es a komolyabb temak kozott, lathatoan os sem valtotott szintet. Nyugodtan dobj fel komolyabb temakat, amiben jobban kiutkozik a szemelyisege meg ugye a tied is. Nekem amugy is az a benyomasom, hogy nok szoktak gyorsabban kezdemenyezni a komolyabb temakat, jobban, otthonosabban mozognak az erzelmi temakban.


Egy komoly kapcsolathoz elengedhetetlen, hogy a melyebb erzeseit is megismerd az embernek. Ha nem iteled el, vagy nem probalod meggyozni az ellenkezojerol, akkor olyan emberkent fog gondolni rad, aki megerti ot. Igy komolyabb dolgokban is sokkal nyitottabb lesz feled, plane ha hasonlokeppen gondolkozol te is a vilag dolgairol, mint o. Hamarabb kialakul benne, a mindig is egy not kerestem gondolat.


43F

2019. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!