Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy magas lány egy nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas lány egy nála alacsony srácot kevésbé talál vonzónak? 24/F

Figyelt kérdés
Egy nálam magasabb lány is ugyanúgy lehet vonzó számomra. Kíváncsi vagyok a lányoknál ez hogy működik.

2019. ápr. 11. 11:24
 1/9 A kérdező kommentje:
*nála alacsonyabb (bocsi elírtam)
2019. ápr. 11. 11:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Unokatesóm felesége fél fejjel magasabb nála, 17 éve vannak együtt, soha nem hallottam tőlük semmit, hogy ez probléma lenne.
2019. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van akit zavar, van akit nem. Engem zavar.
2019. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Ezt nem lehet általánosságban kijelenteni.
2019. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Emberfüggő. En 174-173 centi korul vagyok, es az ilyen 165-170 centi koruli sracokat mindig olyan aranytalannak latom. Rövid labacskak, neha szelesedni probalnak, akkor meg aztan azok a rövid, tömzsi labak meg gnomabbnak tunnek kivulrol... szoval nem. De pl. ha a no is 185 korul van, a pasi meg 180 centi mondjuk, normalis testfelepitessel, akkor pl. nem feltetlen olyan feltuno, mintha egy nok kozott magasabb termetu not allitunk egy kirivioan alacsony pasi melle.
2019. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem tömzsi hanem arányos akkor ugyanúgy lehet vonzó mint egy magas. Az más kérdés hogy nem jönnétek össze vele ha alacsonyabb.
2019. ápr. 11. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Párom alacsonyabb nálam. Már 6 éve együtt vagyunk. Vannak vonzó alacsony férfiak, de tapasztalataim alapjàn a magas nőket kigúnyolják (lehet irigyek). Sokáig gyűlöltem, hogy magasnak születtem, mindenki megbámul, mutogat és nem túl szép jelzőkkel illet, de már egyre kevésbé zavar.
2019. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Sokszor belefutottam már abba, hogy valaki képek alapján tetszett, de aztán mikor megláttam, hogy alacsonyabb, elszállt a varázs. Nem tudom sajnos magam olyan ember mellett elképzelni, aki alacsonyabb nálam. Félreértés ne essék, volt párom egymagas volt velem, az úgy teljesen oké volt. De ha kisebb valaki, az engem zavar.
2019. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akit ez zavar, forduljon pszichológushoz :)
2019. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!