Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjem magamtól megcsókolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem magamtól megcsókolni vagy várjam meg amíg ő magától fog kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta próbálkozok egy lánynál akibe teljesen beleestem, eddig sehova sem jött el velem, sok rossz kapcsolata volt és nem szeretne senkivel sem szerelmi kapcsolatot.

Tegnap nagyon sok időt sikerült együtt tölteni a kedvenc előadójának a fellépésén, aminek a végén egy közös kép is sikerült az előadóval. Nagyon boldog volt és én is örültem hogy boldognak látom, utánna még örömében el is sírta magát. Úgy éreztem hogy egy cseppet közelebb enged magához átöleltem megsimogattam, de féltem azért jobban nyomulni mert nem szerettem volna elrontani ezt a szép estét, utánna hazavittem az autóban is a kedvenc előadóját hallgattuk majd búcsúzásképpen ölelés és puszi volt. Legközelebb mit kellene tennem? Semmiképp sem az a célom hogy mindnél hamarabb ágyba vigyem hanem hogy megbízzon bennem és szeretnék vele kapcsolatot.



2019. ápr. 21. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Megcsókolni megcsókolhatod, de te hogy akarsz vele párkapcsolatot ha ő nem alkar kapcsolatot?
2019. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt szeretném elérni, hogy akarjon mert közben azt látnj rajta, hogy vágyik arra, hogy valaki megbecsülje és szeresse végre, de nem tud túllépni a csalódássain
2019. ápr. 21. 20:16
 3/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
87%
Ha nem akar kapcsolatot, mi a fenéért akarod megcsókolni?
2019. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Türelem!
2019. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3.

Mert szeretném ha akarna, ilyen vagyok ha latom hogy valaki olyan szomorú akit szeretek akkor szeretném őt boldoggá tenni...

De most ha olyat mond hogy ennyi rossz utan vegre valami jó is történik vele...

Végkepp nem azt latom rajta hogy neki fú de jó hogy nincs senkije meg, ha em azt látom hogy szenved és fél

De ha szerinted úgy kell hagyni őt akkor gratulálni tudok neked.

2019. ápr. 21. 20:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy így leírtad, szerintem ő csak barátként tekint rád. Ha tényleg őszintén akarsz tőle valamit, akkor kezeld őszintén és rögtön megcsókold (azzal szerintem instant eltaszítod magadtól), hanem ülj le vele, mondd el neki, hogy szeretnél tőle többet is és ezért szeretnéd elhívni egy randevúra. Ne vallj szerelmet, ne legyél ömlengős, csak legyél vele őszinte! Ezután hagyd, hogy döntsön és fogadd el a döntését, akármi is legyen az!


Tekintve, hogy állításod szerint sokat csalódott, hagyni kell, hogy meglegyen a döntési szabadsága; ha megcsókolod, akkor erőszakkal lépsz be a privát szférájába és biztos, hogy el fog tőled zárkózni. Szerintem az az egyetlen esélyed, ha őszintén, felnőttként viselkedsz vele - akkor láthatja, hogy komolyan gondolod és lesz esélyed bizonyítani.

2019. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
@6: javítás: "ne csókold meg rögtön (azzal szerintem instant eltaszítod magadtól), hanem ülj le vele, mondd el neki," stb.
2019. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5. Türelmesen vártam ide is maga hívott, szerette volna ha valaki elkiséri, nagyon örültem hogy engem választott

Ezért sem szerettem volna egyből lerohanni

2019. ápr. 21. 20:30
 9/17 A kérdező kommentje:

6. Köszi nagyon sokat segített a válaszod.

Megpróbálom vele megbeszélni dolgokat.

2019. ápr. 21. 20:37
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem akar tőled semmit ez a lány. Amikor azt mondta, hogy csalódottság miatt nem akar kapcsolatot, az azt jelentette, hogy nem tetszel neki, de kedvel annyira, hogy nem akar megbántani, ezért nem konkrétan mondta ki, de valójában VELED nem akar semmit. Ne akard megcsókolni, mert nagyon kínos lesz az elutasítás. Még valami: ne akard neki megmagyarázni, hogy valójában nem arra vágyik, mint amire ő gondol, mert te jobban tudod. Nem tudod. Mondd el neki őszintén az érzéseidet, de ne éld bele magad semmibe.
2019. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!