Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy férfi azért fél az elköteleződéstől, mert az anyja nagyon bekorlátozta az életét gyerekkorában?

Figyelt kérdés
Ismerek egy férfit, aki burokban nőtt fel, az anyja nagyon szigorú volt vele. 18 éves koráig ezt lenyelt, azóta pedig minden korlát elől menekül. Fél az elköteleződéstől. Azt látta otthon, hogy az anyja vas szigorral akar ráerőltetni dolgokat és folyton elvárások,feladatok vannak, amiknek meg kell felelni. A szüleinek nem őszinte a kapcsolata, ezt a rossz példát látja, hogy az apja, aki hasonló kaliber mint ő, szenved az anyja mellett, mert nem lehet önmaga. Ez a srác pedig minden lányt friendzone-ol vagy barátság extrákkal a max nála. Lehetséges, hogy ez az anyjával való kapcsolata miatt van?
2019. ápr. 27. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem, ő szimplán csak egy gyenge jellemű lúzer, aki mindenért mást hibáztat.
2019. ápr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Emiatt is lehet vagy azért, mert volt már olyan kapcsolata, ahol szintén ez ment és elege van. Miért pont ez a hapsi kell párkapcsolatra? Meg akarod "gyógyítani"?

32/f

2019. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt kétlem, hogy gyenge jellemű lenne, mivel ő nem hibáztatja az anyját, sőt általában még meg is védi. Ezt csak én mint kívülálló gondolom, hogy ez lehet az oka.
2019. ápr. 27. 07:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.


Ahogy még kb 5325886532 oka lehet a dolognak.


Ennyi infóból azért nem nagyon lehet vállalkozni a személyiség elemzésére, sőt neked sincs hozzá elég tudásod, és lehetőséged, hogy a jó kérdéseket tedd fel, ő meg őszintén válaszoljon.


Így amit csinálsz, az maximum tippelgetés. Hasznosabb lenne, ha ezt az energiát a saját problémáid megoldásába fektetnéd, pl, hogy miért pörögsz ennyit ezen a pasin.

2019. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami. Nekem anyám képviseli azon tulajdonságokat, amiket nem akarok látni egy nőben. Számomra ő az anti-nő. Elég szigorúan fogott és nyilván részint ez is hozzájárult ahhoz, hogy szociálisan életképtelen lettem. De nyilván nem csak ez. Nem miatta vagyok 30 éves szűz.
2019. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Párom anyja is ilyen, de ők 4-en vannak testvérek, és így azért annyira nem érvényesül a hatás mintha egyedül lenne. De náluk is megfigyelhető hogy pl nekem minden, nem kikapcsolódás jellegű, hétköznapi kellemetlen dolgot max 5 szóban el kell mondanom, mert anyukája min. 300 szóban szokott elmondani legapróbb dolgot is. Így náluk már a keret betelt 10 éves korukban :)
2019. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Másik 70% voltam, nem a 4-es.

(előző, vagyis 6-os)

2019. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz, ne higgyétek el a 7-nek, az is én voltam!
2019. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na jó, valljuk be :D :)
2019. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hülye skizofrén, menj innen :)
2019. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!