Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra riasztó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra riasztó, ha egy férfi nagyon nyers, szókimondó?

Figyelt kérdés

Ilyen a természetem, nincs bennem megfelelési kényszer, magamat adom és kész. Nem játszom szerepeket, őszintén vállalom a véleményem. A gond akkor van, ha ezt olyan stílusban teszem, ami már bántó, de erre figyelni szoktam, mert senkit se akarok direktbe megbántani.

Ami még probléma lehet, h néha meggondolatlanul kimondok olyan dolgokat, amit nem kéne. Megszoktam, hogy őszinte vagyok és nekem fura az, hogy a többség nem azt mondja mások előtt, amit gondol.


2019. máj. 4. 06:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit risztó, de nem azért mert szókimondó, hanem mert nem tudja visszafogni magát helyzetekben, amikor jobb ha az ember hallgat.
2019. máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Ha őszínte vagy:oké,nagyon becsülöm.

Ha viszont nem kontrollálod magad egy finomabb,normális stílusra,akkor mit sem ér milyen szandékkal mondasz ezt vagy azt.


Senki sem szereti ha lerohanjak,kiakadnak rá a kelleténél nagyobb mértékben. Ez nem taszító,ez kizáró.

2019. máj. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Túl sokat képzelsz magadról. Mintha neked nem lennének hibáid.
2019. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ez egyébként csak nagyon ritkán fordul elő, hogy bántó vagyok vagy kellemetlen helyzetbe hozom a másikat. Ilyenkor se szándékosan teszem, és ha utólag észreveszem, h valamit elszúrtam, akkor mindent megteszek, hogy helyrehozzam a hibámat.

Tény, hogy nem szeretnek sokan, de akik szeretnek, azok tényleg magamért szeretnek és örülnek, hogy mellettem nyugodtan magukat adhatják, mert úgy fogadom el őket, ahogy vannak.

Felszínes,álszent, jópofizós, érdekkapcsolatok nekem nem kellenek.

2019. máj. 4. 07:03
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a legkönnyebb mondani, hogy "ilyen vagyok és kész"! Senki sem köteles elviselni a bunkóságot. Magadban is lehetne annyi, hogy a fejlődésre, tanulásra törekedj, mert tapintat és empátia is van a világon. Ettől még nem vagány vagy, hanem olyan, aki képtelen betartani az alapvető társadalmi érintkezések szabályait, és azt a törekvést, hogy lehetőleg ne bántsunk meg másokat. Ez pedig nem azt jelenti, hogy hazudozni, meg bájologni kell.

Igen, ez a hozzáállás riasztó lenne nekem, mint nőnek.

2019. máj. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyébként én törekszem rá, hogy finomítsak, és ha nem muszáj nem mondom ki a véleményem, az évek alatt nagyon sokat visszavettem már az arcomból, de még mindig van hova fejlődni, csiszolódni.
2019. máj. 4. 07:06
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Számomra nem annyira riasztó, vagy taszító.

Személy szerint nagyon nyugodt és higgadt vagyok, tudom kezelni az ilyen embereket, mert van ilyen családtagom és munkatárs is akad bőven.

De különbséget kell tudni tenni a nyersen kifejezett vélemény és a tahóság között.... mert van, aki nem szimplán “nyers”, hanem igazi bunkó.

N

2019. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%
Nálam teljes mértékben előny. Az őszinteség és a bunkóság között, pedig nagy különbség van, de kérdező itt a végére szerintem kifejtetted, hogy nem szándékosan direktbe vagy bunkó. Olyan meg mindenkivel előfordul, hogy akaratán kívül bánt meg embereket. Én szeretem, ha valaki önmagát adja, ki mer állni a véleményéért és vállalja aki. Sajnos sokan nem bírják az őszinte kritikát és barátokba is olyanokat választanak, akik bólogatnak mindenre.
2019. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező kérdéséből nekem egy szóval sem az jön le, hogy egy önző idióta féreg, nem tudom, mit vagytok oda. Ő ilyen és ezt tudja. Te meg olyan vagy és azt tudod. Biztosan tisztában van a hibáival is. Én is tisztában vagyok a sajátommal, de emellett tudom, hogy én is megmondom az őszintét, ezért sokan utálnak is. Érdemes, olyanok utálnak, akik kétszínű senkik, akik a szemedben szeretnek, a hátad mögött k9r9aanyáznak és azt hiszik, hogy te nem tudod. Nekik ez bántó, mert ők a nyalást szeretik. Nos, én nem vagyok hajlandó csak azért jópofozni, mert ez másoknak nem tetszik. Őszinte véleményeket szoktam mondani, de nem vagyok egy bunkó másokon átgázoló idióta. Szeritnem van különbség.
2019. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért az őszinteség meg a bunkó proli szókimondás között van egy kis árnyalatnyi különbség... Nálunk is van egy ilyen kolléga, mindig azt hangoztatja, hogy ő milyen őszinte, kimondja amire gondol, de valójában egy sértegető dürhő tapló. A saját véleményt lehet tálalni normális stílusban is.
2019. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!