Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, gáznak tartjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, gáznak tartjátok, ha elhívom ezt a srácot randizni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, még sohasem volt párkapcsolatom, de nem nem azért, mert ronda vagyok, sőt a fiúk szépnek tartanak(nem ego, tényleg.). Valószínű, hogy azért nem volt még semmilyen kapcsolatom, mert valahogy sosem jött olyan, aki igazán tetszett vagy ha igen akkor nem mozdult rám vagy nem is tudom. Tipikusan az a lány vagyok, aki vár, hogy egy fiú kezdeményezzen és nem tesz semmit az ég világon az ügy érdekében. Ezért is kérem most a segítségeteket, mert van egy srác, aki tetszik. Úgy igazán. Egy diákszervezetben vagyunk benne, párszor dumáltunk, de ezek nem voltak eget rengető beszélgetések. Ritkán van, hogy nekem tényleg tetszik valaki, sőt megkockáztatom, hogy ő az első. És most az a helyzet, hogy tartozom neki egy nagyon csekély összeggel (1500 Ft) és ma élőben egy szót sem váltottunk, inkább kerültem is,meg nem mondanám, hogy kifejezetten érdeklődik irántam, de annyira nem tudom megítélni. Lényeg a lényeg fiúként mit gondolnátok, ha az alábbi helyzet lenne, mondjuk egy számotokra közömbös lány azt írná, hogy

szioo

úgy érzem nem jön össze nekünk ez a készpénz átadás...

szóval ha gondolod helyette meghívhatlak valahova, ha az úgy jó :)


kb ezt.. vagy ez nagyon ciki? Jajj annyira kínos, hogy 20 évesen ezt a gyakori kérdésekre írom ki, és egy ilyen pitii dologban tanácstalan vagyok, DE PLEASE HELP ME!!



2019. máj. 8. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki. Általában a nők várják el, hogy a férfiak kezdeményezzenek. Azért, mert egyrészt férfiasnak tartják, másrészt így ledobhatják magukról a kezdeményezés nehézségeit. A srácoknak rendszerint semmi bajuk nincs azzal, ha a lány kezdeményez. Sőt, sok srácnak be is jön a dolog, mert így látják, hogy céltudatos lánnyal van dolguk.


Sok sikert, remélem összejön a dolog! :D

2019. máj. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez így jól hangzik.

32/f

2019. máj. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Van akinek nem jön be, de aszerint amúgy is "a nőnek konyhában a helye". Vanakinek kifejezetten bejön.
2019. máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk az vicces, hogy azt irod, nem jon ossze a keszpenz atadas, de talalkozni tudnatok. Mert ugye akkor es ott rendezni is lehetne ezt.

Szerintem add vissza neki a penzt, es kerdezd meg, raer-e setalgatni, beszelgetni egyet veled. Ha pont akkor nem, akkor kerdezd meg, mikor er ra. Ha akar talalkozni, akkor mondani fog idopontot, ha azt mondja, meg nem tudja, de majd keresni fog, az tipikus lekoptato szoveg.

2019. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Elmehetünk a Pikachu filmet megnézni
2019. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Randira ne hívd. Add meg neki a tartozásodat, azzal a kikötéssel, hogy áldomásként elnyaltok egy fagyit, vagy megisztok valamit. A többi már megy magától.
2019. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!