Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik de szégyellem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik de szégyellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a könyékemen, sokszor összefutunk bevásárlás közben, sokat beszélgetünk és nagyon vonzódom hozzá, amennyire észrevettem ő is hozzám.

A bökkenő az, hogy ő 46 éves, én 25, én diplomás vagyok, szellemi munkát végzek, ő szakmunkás, villanyszerelő.

Értelmes embernek tartom, de mégis van bennem egy gát amiatt, hogy szakmunkát végez, minden reggel látom elkerekezni a rozoga biciklijével a munkásruhájában és sokmindent felesleges pénzkidobásnak gondol ami nekem pl fontos.

Tudom, hogy gáz, hogy így érzek, de kicsit szégyellném a családom és a barátaim előtt ha mondjuk fel kéne vállalnom. Nem tudom, honnan jön ez az érzés..

Mit kéne tennem? Valaki volt hasonló helyzetben?


2019. máj. 10. 07:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Ha ennyire szégyelled a szakmunkásokat, akkor hagyd abba azoknak a dolgoknak a használatát, amit ők állítanak elő. De mindent. És élj meg abból, amit a nagyrabecsült szellemi munkások alkottak. Mondjuk én meg a te fajtád at nem tartom sokra.
2019. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

Ha majd elmegy az áram, vagy folyik a víz, esetleg leesik a csempe, akkor lobogtasd a diplomádat. Hátha megjavulnak.

Mekkora egy sznob pcsa vagy. Na pont az ilyen "nőktől" ráz a hideg. Mielőtt köpködni kezdesz, van szakmunkás végzettségem, és felsőfokú is. Dolgoztam munkásként, és vezetőként is. És hidd el, a melósok között sokkal több értékes embert ismertem meg mint a "diplomások" közt.

Mit kéne tenned? Legyél normális ember aki felnőtt módjára viselkedik és gondolkodik. Ne a munkája vagy a végzettsége alapján ítélj meg valakit.

pfff.....

2019. máj. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem a munkáját nézem le, sőt, mint írtam értelmes ember, de mégis más közegben mozgunk, más az érdeklődési kör.

Illetve, más a műveltségi szint is, ez már most érződik. Ez az mit kicsit szégyellnék pl a szüleim előtt.

És tudom, hogy nem jó, hogy így érzek, de nem tehetek róla.

2019. máj. 10. 07:27
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Az sokkal égőbb, hogy 46 éves, olyan idős, mint a szüleid.
2019. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szüleim 60 évesek. Jó, persze így sincs akkora különbség köztük :D
2019. máj. 10. 07:31
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

Vajon miért van az a sztereotipia, hogy egy SZAKMUNKÁS csak sodort cigit szív, rozsdás bringával jár, kannás bort iszik, büdös, koszos és káromkodik és természetesen műveletlen. :D

Nyuszicsibe, csak súgom hogy a jobb SZAKMUNKÁSOK műveltek, tájékozottak, intelligensek , adnak magukra és a munkájukra.

Pl adott egy JÓ villanyszerelő. Neki át kell látnia a ház vagy üzem elektromos rendszerét, meg kell találnia a hibát, szakszerűen meg kell javítania, aztán az egészet dokumentálnia kell.

De ez csak egy dolog...

Én alapvetően SZAKMUNKÁS vagyok, de éppen én szégyellek téged.

2019. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a rózsaszín köd fázisban ilyeneken agyalsz, mi lesz később?


És tök mindegy, hogy a kora, a végzettsége, a kopaszodása, a neve, az akarmije riaszt ennyire, egy fél év múlva már ezerszer jobban fog zavarni.


Ez így nem sok mindenre elég

2019. máj. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy, hogy miért szégyelled, ha igy érzel, akkor nem illetek össze. Ebből hosszú távú kapcsolat így nem lenne. Azt meg még kínosabb lenne felvállalnod, hogy csak szex volt pár hétig.
2019. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen, 6-os, ezzel teljesen egyetértek, csakhogy szerintem ő nem tartozik a jobbak közé, annak ellenére, hogy értelmes. Valami ott elcsúszott, vagy motiválatlan vagy nem tudom.

Mert aki az, az már rég nem beosztott hanem saját vállalkozást csinál. Pl édesapám kőműves, de enny idős korára már bőven megvolt a vállalkozása.

2019. máj. 10. 07:39
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

“Pl adott egy JÓ villanyszerelő. Neki át kell látnia a ház vagy üzem elektromos rendszerét, meg kell találnia a hibát, szakszerűen meg kell javítania, aztán az egészet dokumentálnia kell.”


Milyen szerencse, hogy nekünk diplomásoknak soha semmit nem kell átlátni, megoldani, dokumentálni. Mi csak úgy vagyunk, csinálunk valami csavskaságot két kávézás között, nem kell gondolkodnunk szerencsére, mert az fárasztó.


Örülök, hogy én diplomásnak születtem. Nem nekem való az a kemény élet, az a sok agyalás, ami a szakmunkások életével jár, kéknek (akarom mondani diplomásnak) lenni jó.

2019. máj. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!