Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek bejönnek a hosszútávfutók alkata?

Figyelt kérdés

Küldök linket is két magyar hosszútávfutóról:


[link]


[link]



2019. máj. 10. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs gond vele!
2019. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10/10.
2019. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút. Nekem ez az ideális férfitest forma.
2019. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, itt kezdődik egy férfi... Lehet gyúrni, aki elszégyellte magát.
2019. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezerszer inkább egy ilyen férfi, mint valami gyúrós majom, hiába bizonygatják itt ész nélkül, hogy 85 kiló alatt csak kislányok vannak.
2019. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csakis ez jön be.... testépítős gyúrósakat illetve akik elhagyják magukat és kövérek, nagyon ellenzem....
2019. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Eddig hatból hatnak tetszik, nem gondoltam volna. Azt hittem, hogy a lányoknak ez az alkat túl vékony.
2019. máj. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!