Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy többet érzek iránta?

Figyelt kérdés

Egy volt középiskolás osztálytársnőmmel az elmúlt hetekben neten elkezdtünk ismét beszélgetni, annak idején is jóban voltunk, de miután elballagtunk megszakadt egy kicsit a kapcsolat és az egyetem alatt nem nagyon kerestük egymást, de most szerencsére változott a helyzet. Megbeszéltük, hogy hétvégén személyesen is fogunk találkozni. Én többet érzek iránta, mint egyszerű barátság, de félek ha a találkozón ezt felvetem neki, akkor utána nem fog velem szóba állni. Nekem még nem volt barátnőm, neki már több kapcsolata is volt, de azt sem tudom, hogy jelenleg szingli-e? Én randinak fogom fel az egészet, ő nem tudom miként áll hozzá.

Mit tanácsoltok, hogyan érdemes finoman a tudtára adni az érzésemet?

Korban mindketten 22 évesek vagyunk.



#randi #vallomás #találkozó #érzések feltárása
2019. máj. 13. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudtára ne add! Főleg nem direkt módon. Először is térképezd fel, hogy mi van vele, van- e párja, és néhány randi erejéig (ha sikerül) figyeld azt , hogy esetleg az ő irányából vannak- e valamifajta nem csak baráti érzelmek...
2019. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, hogy nem gond-e a pasijának, hogy együtt fogtok lógni. Ha azt mondja, nincs is pasija, akkor hajrá.

Valami ilyesmi trükkel szedd ki belőle.

2019. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!