Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin panzióba menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin panzióba menni, mert messziről jön a férfi? Mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nem egyéjszakás szexet keres egyikőnk sem. Mégis ha már utazik miattam kétszer 200 km-t, több időt szeretnénk együtt tölteni, feltéve ha tetszünk egymásnak. Városban mászkálni délelőttől estig nem túl kellemes program, hazahívni nem tudom magamhoz. Ezért arra gondoltunk lefoglalunk egy szobát, és ha minden jól alakul oda megyünk késő délután. Ha nem vagyunk annyira szimpik egymásnak pár óra kávézgatás után, akkor viszont elbúcsúzunk, és lemondjuk a szobafoglalást.
2019. máj. 13. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem feltétlen kell szexelni, ha még nem akarsz. De szerintem semmi gond nincs ezzel.
2019. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen jó ötlet! Korrekt.
2019. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha te is mész vele a nap végén, ott garantáltan lesz szex... Ne áltasd magad. :D Ha te helyben laksz, hogy hogy nem mész haza estére, ha nem akartok dugni?
2019. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te beveszed? Dugni akar, ha már ennyit utazott.

Kávézni, beszélgetni lehet ezer helyen, kávézó, étterem, romkocsma.

2019. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Magadhoz miért nem tudod felhívni? Otthon lax? Vagy csak lusta vagy rendet tenni arra az időre amíg ott lesz nálad?
2019. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
De hülyék vagytok, a kérdező is dgni akar ha szimpatikusak egymásnak. Azért a szoba.
2019. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Mi anno így találkoztunk először párommal.

Szex nem volt, de az egy éjszakából három lett. :)

2019. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Rib...!
2019. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi màsodik randin egy hosszú hétvégét töltöttünk el a Màtrában, akkor voltam 30, épp vàltam.

Azóta eltelt lassan 5 év.

Felnőtt emberek vagytok gondolom, nincs ebben semmi kivetnivaló, köztünk is volt szex.

2019. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!