Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagyobb izomtömeg (+80kg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyobb izomtömeg (+80kg) tényleg kiment a divatból, taszító lett és a sovány, vékony testalkat az új nyerő testalkat randizás szempontjából?

Figyelt kérdés

A legjobb nők a 18-28-as korosztályban, akiket látok, ismerek, azoknak kizárólag sovány, vékony pasijuk van.


Az izmosabb test tényleg előnytelenebb lett a sima, egyszerű, minimális izomzatot tartalmazó sovány testhez képest, amelyen nem látszik semmiféle sporttevékenység?


6-8 éve még előnyben volt, akin volt izomzat, mondjuk 180 cm-el volt 80-90 kg és látszott, hogy szokott edzeni konditeremben, tehát nem sörhasa volt.


Mára ez tényleg megfordult és inkább előnytelenebb a látható izomzat a minimális izomtömeget tartalmazó testhez képest?


Ti hogy látjátok?



2019. máj. 14. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6-8 éve sem volt elinyben sokaknal, másoknál meg most is.
2019. máj. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem is egy Schwarzenegger('75) vagy egy Terry Crews(feláldozhatók) testre gondolok hanem egy Vin Diesel (halálos iramban), Jason Stathem(halálos iramban) vagy Christian Bale(The Dark Knight) testre, ami annyira nem "agyongyúrt" fizikum.
2019. máj. 14. 00:55
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, hol élsz, de egy egészségesen izmos férfi, ha nem 160 cm meg bányarém arcú, most is könnyen tud ismerkedni, rengeteg nőnek ilyen a párja, ez a zsánere.
2019. máj. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Sosem volt a nők körében nagy divat a versenyfizikumú pasik, maximum az ilyen normális/hobbi szinten kigyúrt pasik. A vékony pasik meg mindig kelendőbbek voltak a kövéreknél.
2019. máj. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódjál, a 80-90 kg még nem fog kimenni a divatból, mert az szinte még vékony is, ruhában meg se látszik. A 100 kilós az, ami taszító annak, aki nem bírja a melákságot meg az ijesztően kigyúrtakat. Az meg hogy sok lányt látsz vékony fiúval, az azért van, mert lássuk be, nem olyan egyszerű felküzdenie magát az átlag fiúnak 80 fölé (magam is egy évtizeden át küszködtem), ilyen elvárások mellett 10-ből 9 lánynak nem jutna fiú.


6-8 éve még a 85 és az 55 kilós fiú is 30 centi vastag gatyaszárban volt, meg az unokabátyjától örökölt majdbelenő XL-es kabátban, mit tudod te, melyikbe mekkora ember jutott, akkor is voltak vézna palik, csak divat volt két számmal nagyobbnak látszani. Ha most valakit idehozna az időgép a múltból, azt hinné, felére fogytak az emberek.


80 kg alatt meg nem "minimális izomzatot tartalmazó" test van, hanem két kapanyélnek való végtelen láb meg a nagy semmi. De tényleg...

2019. máj. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A vékonyság ÉS az izomzat mindig népszerű volt. A különbség annyi, hogy a vékonyságot elég alkattal elérni. Nem menőbb, hanem könnyebben elérhető, ezért gyakoribb.

A súly/magasság dolog mondjuk nem tudom, hogy jött össze. 180 centihez az ideális súly 66-86 kg BMI szerint. A 86 még nem túlsúly. Izomzatból pedig elég könnyen összehozható 80 kg kb. 1 év alatt.

2019. máj. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem mindketto tetszik.A vekony is es a normal keretek kozott izmos test is.De neha meg a kicsot pocakosabb is tetszik.

Ha ugy nezzuk hogy lenne harom pasi ugyanolyan fejjel es szemelyiseggel csak az alakjuk lenne mas akkor meg mindig inkabb a sportos testut valasztanam,de nem s hulk izomra gondolok mert az pont olysn mintha 200kgos kover lenne...gusztustalan.

Szoval a kerdesre valasz a sportos jobb de a vekony se rossz.

2019. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Tapasztalatból írom, hogy a nők máig szeretik az izmokat.

Nyilvan a totál széttolt, szteroidos téma nem jön be nekik.

2019. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Izomzatból pedig elég könnyen összehozható 80 kg kb. 1 év alatt."

Nem mindenkinek olyan könnyű ezt összehozni. Én 1 év alatt kb 3.5kg-ot tudtam hízni, így vagyok most 76kg. Tény hogy évente 4-5 hónapig annyit dolgozok, hogy akkor nincs időm eljárni edzeni. Nagyon genetikai dolog is, hogy ki mennyire könnyen izmosodik.

2019. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Tény hogy évente 4-5 hónapig annyit dolgozok, hogy akkor nincs időm eljárni edzeni."


Persze, hogy nem könnyű összehozni egy jó formát ha majdnem az év felében nem edzel, ne itt sírjál már, hogy nem olyan könnyű a 80 kg, amikor csak neked nem könnyű, mert 5 hónapig egy grammot nem emelsz fel.

2019. máj. 14. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!