Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti mit csinálnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit csinálnatok, ha egy nagyon gazdag és befolyásos külföldi férfi kezdene el udvarolni Nektek, aki még helyes is?

Figyelt kérdés

Más kultúrából érkezik (indiai), és nagyon komoly szándékról beszel. Ti jönnétek neki? Nem gyabakodnatok árverésre, vagy kihasználásra?


Megjegyzés egyáltalán nem vagyok vonzó, sőt, a magyar férfiak észre sem vesznek. Ez az ember még bárkit megkaphatna. Miért pazarolja az idejét?

Lehet, hogy igazából az egész csak egy szinjatek? Tipikus keleti férfi, aki a nyugati nőket szédíti? De akkor miért nem olyat fűz, akinek itthon is van "piaci értéke"?


És ha minden igaz, ti elmennetek vele?


2019. máj. 15. 20:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*hinnetek
2019. máj. 15. 20:52
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pl. egy nigériai herceg?
2019. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Indiai. De tényleg herceg állítólag. Mármint, ha az a csaladneve, amit használ, akkor az.
2019. máj. 15. 20:57
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Hogyne én meg az angol királynő vagyok... :D

Ennyire ne legyél már naív.

Egyébként az indiai kultúrának ha kicsit utánanéznél akkor tudnád, hogy nagyon ritka a szerelemházasság. Általában a szülők előre leszervezik, hogy ki lesz a fiuk felesége, főleg ha gazdag, befolyásos család. Az meg kifejezetten szégyen, ha nem indiai.

2019. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezzel kapcsolatban fura érzésem lenne. Egyszer egy ismerősömet lehúzta egy eredetileg holland férfi aki utazgatott a világban, de kint ragadt pont találka előtt Egyiptomban és kellett neki pénz a hazajutáshoz. Pedig egy 30as, erős karakterű nő ismerősöm mégse gyanított eddig a pontig semmit. Beszéltek telefonon, videoztak is, szóval nem volt semmi gyanús benne.

Vigyázz a lelkedre, amíg nem látod a szemeddel fizikális valójában előtted, addig ne nagyon éld bele magad.

2019. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nos, ezeket én is tudom. Ezért nem akarom elhinni, amit állít az illető.

Csak nem értem, hogy miért nem egy szép nővel kezd...

2019. máj. 15. 21:04
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5#. Én ezt el sem hiszem, és amúgy meg zavar, hogy nem közös a nyelvünk. Nem hiszek az ilyen kapcsolatokban, plusz nekem vannak ambícióim, céljaim, amiket nem adnék fel egy férfi kedvéért sem.
2019. máj. 15. 21:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#4- nek nagyon igaza van! Csak etet téged, valszeg valamiért különleges vagy számára külsőre, és szeretne megkapni. Komoly szándékokról beszél, lol, el ne hidd ezt a mesét :D.


Amúgy külföldön élek, sajnos volt már pár tapasztalatom velük, való életben meg interneten is (nyelvtanulós oldalakon/appokon sajnos mindig betalálnak), hát mit ne mondjak, egyáltalán nem voltak ezek pozitívak. Borzasztó ragacsok, képtelenek megérteni, hogy a nem az tényleg NEM. Az ilyent képtelen lennél levakarni magadról.

2019. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem értem, hogy miért nem egy szép nővel kezd..."


Minden relatív. És lehet, úgy gondolja, egy kevésbé szép nőnél nem lesz konkurencia, és mivel úgyis csak lehúzni akar majd, teljesen mindegy hogy szép vagy-e, ugyanis abban teljesen biztos lehetsz, hogy egy gazdag, nemes család sarja nem ismerkedik egy fehér nővel és főleg nem így.

2019. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

SOHA nem kezdenék indiaival. Soha. Soha. Soha. Kibírhatatlan, undorító népség. Nem is látom őket vonzónak kicsit sem.


Amúgy szerintem az egész hatalmas kamu. És pont a könnyebb préda érdekében választott téged. Az ilyen kamuvőlegényes csalásoknak ez a lényege. Egy ponton pénzt fog tőled kérni.

2019. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!