Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a sex /miben más a sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a sex /miben más a sex nagydarab mackós pasival?

Figyelt kérdés

Mivel mjndnekjnek mást jelent a túlsúlyos ezért pontosítok 130kg körül

Még nemvolt kapcsolatom csak vékonyabb férfiakkal,emiatt tartok ettől érdekel minden építő jellegű tapasztalat velemeny leírása akar privatban is



#szex #nagydarab #sexualis tapasztalatok
2019. máj. 18. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Rövidebb távot tud beléd tolni, mert a faroktöve körüli zsír "csökkenti" a farokméretét (kipárnázza), izzadni szoktak, és nem olyan mozgékonyak, meg nyilván a látvány se olyan jó.
2019. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Felpontozom mindenki válaszát ,várom a továbbiakat
2019. máj. 18. 16:42
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a háj miatt az erekcióval is lehetnek gondja, meg a mérettel is, valamint amit írt az előző is
2019. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Az első pàrom 120 körül volt, a mostani 65, az első minden téren sokkal jobb volt!! Semmi hátránya nem volt a súly miatt! Semmi olyat nem tapasztaltam amiket itt leírtak!

Szerintem abszolút semmi köze a súlynak a dologhoz

2019. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Valaki Mèg válasz?
2019. máj. 18. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 130kg-os férfi vagyok de voltam 90kg is. Annyiban más szerintem, legalább is nekem, hogy ilyen súllyal hamarabb elfáradok mondjuk ha én vagyok felül.
2019. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

2 évig volt 120-130kg körüli párom, tapasztalatok: hamar elfárad, nagyon erősen izzad, és hát nem tagadom, valóban nem annyira vonzó a látvány se. ha ő volt felül, vigyáznia kellett, hogy ne nyomjon össze, volt, hogy nem kaptam levegőt. de annyi számít, h vonzódsz e hozzá, vannak e érzéseid, mert ha igen, akkor ez mind mellékes :)

26n

2019. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Azért vannak kedves lányok :)
2019. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 130 kiló nem mackós. Volt egy pasi, akivel interneten ismerkedtünk, ő 140 kg volt és azt állította, hogy nem kövér. Hát ha ő nem az, akkor nem tudom, hogy kicsoda számít annak...

Persze, ő tett megjegyzést utolag a 178/65kg parameteremre, hogy nem vagyok valami vékony... Amúgy katasztrófa volt.


De ismertem olyan 130 kilós férfit is, aki az izomtol volt annyi, szóval ezt így nehéz beloni, mert nem tudjuk, hogy a kérdező esetében milyen magas a férfi és, hogy milyen életmódja van.

2019. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező :) akiről szo van fizikai munkát végez tehát valamennyi izmos de azért van hasa.
2019. jún. 2. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!