Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elsö csók soran nemall fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elsö csók soran nemall fel a pasinak, akkor nem tart vonzónak?

Figyelt kérdés

Csók ráadásul , amit ö kezdeményez

Az az erzesem hogy megcsókolt , mert gondolta , ezt igy kell , habar en nem vartam el , teljesen fölösleges volt



2019. máj. 20. 11:55
1 2
 1/18 lilla64 ***** válasza:
80%
Ugyan dehogy!Nagyon sok pasi van,aki nem gerjed már az első csóknál.Majd kialakul.
2019. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem feltétlen, vannak bizonyos tényezők amik befolyásokhatják pl vérmérsékletű a pasinak, épp érte e stressz, trauma, ami miatt nem a pillanatban van stb.
2019. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Es ha nincs a pillanatban , miert ugrik nekem ?
2019. máj. 20. 12:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos stressz miatt.
2019. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező felállnia...

Ha tini lettem volna, összevissza állt volna, mert a hormon ...

2019. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Tipikus ostoba nő vagy. 5 centivel a föld felett kellene járnod, hogy megcsókolt. Te meg itt hisztizel, hogy szükségtelen volt. Meg minek ugrik neked, ha nincs hangulatban. Hát bakker, csak akkor smárolhat az ember, ha meg is dug?
2019. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Mi bajod van?.....


Te benedvesedtél a csóktól?

Kapjál már a víztoronyhoz...

2019. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem tinivel kezdesz, miért kéne hogy egyből ágaskodjon? :) Édes aranyom... :D
2019. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
14 évesen még oké, hogy egy csóktól feláll, de ez a felnőtt kategória. Egy férfinak ettől még nem áll fel
2019. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem tiniként nekem sem feltétlenül az első csóknál... Pláne ha kicsit izgulok a reakciójától a nőnek. Egy hosszabb, tartalmasabb, érzéki csóktól viszont már szokott.

Szerintem még kicsit tapasztalatlan vagy, de majd kinövöd! :)

2019. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!