Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarja lebeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja lebeszélni magáról? Mi ebben a logika?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő, öcsém miatt teszem fel a kérdést! Ismerkedik egy nővel aki nála 3 évvel idősebb, van egy közel 2 éves gyereke, az öcsémnek nincs.

Ismerkednek, az öcsém már teljesen oda van érte, és úgy érzem az üzenet váltások alapján hogy a nő is oda van érte.

Tegnap este azt mondta kiszemelt nő hogy ő nem akar senkit sem bolondnak nézni, mert egy kisgyermekes anyukával senki sem tervez(het) komolyabb kapcsolatot mert ez túl bonyolult. És ha valaki mégis akkor élete legnagyobb hibáját próbálja elkövetni. Ő erről mindenkit lebeszélni, és ha ő férfi lenne nem kezdene hozzáhasonló nővel mert akkor tarthatná egy másik pasi gyerekét.

Azt mondta talán két elvált gyerekes embernek van jövője. Illetve hogy hiába is akarna össze jönni egy férfi akinek nincs gyereke, nem akarna szülni többet.

Nagyon komoly, érett felfogása van csak nem értem. Ha oda van az öcsémért ami a napnál is világosabb akkor miért akarja mégis megkímélni.

Az öcsém nem olyan mint a vele egyidős srácok. Érett gondolkodása van és mint testvér mondhatom hogy szerintem is össze illő pár lenne, mert mindketten aranyosak édesek együtt.


2019. máj. 20. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik önsajnáltatásnak. Nyilván egy rossz pillanatában írta meg ezeket a sorokat. Ha öcsédnek komolyan a szándékai valószínűleg itt az ideje ezt jelezni...
2019. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem is emeli a tetet a no. Ha erre ugrik az ocsed, akkor ott a kimondott elvaras, eltartani masnak a gyereket. Ennek ellenere nyugodtan osszejohet vele, probaljak meg, es majd meglatjak, hogy mire jutnak egymassal. Addig ugyse derul ki, hogy jo, vagy rossz lenne egy kapcsolat, amig ossze nem butoroznak.


43F

2019. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kérdezhetne rá, hogy komolyan átgondolta-e az öcséd? Szerintem csak őszintén kimondta, ami miatt aggódik, hogy szerelem ide vagy oda, később probléma lehet belőle - és érthető, hogy nem akarja ugyanazt átélni majd esetleg két gyerekkel maradva egyedül.
2019. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!