Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy kikosarazol valakit az első randi után?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy előtte teljesen idegenek voltatok. Szerintem egy randiból nehéz rájönni az ember személyiségére.
2019. máj. 20. 14:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, de azért érezni lehet hogy nem egy szinten, hullámhosszon vagyunk már pár szó után is.

Ezt azért te is tudod érezni, csak ebben az esetben nem akarod bevallani magadnak, mert neked bejött a másik. Pedig nyugodtan legyél őszinte önmagadhoz.

2019. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazad van, de én úgy voltam vele, hogy minimum kell a második, hogy biztos legyek a dolgomban. És mivel ideges is voltam, nem tudtam teljesen magamat adni. Jóval másabb lennék pár találkozó után. Nyilván el kell fogadnom, csak nem értem a gondolatmenetet.
2019. máj. 20. 14:17
 3/19 Rockarc ***** válasza:
93%

Szerintem itt joval tobbrol van szo, mint egy kis bizonytalansag. Ha nincs masodik randi, akkor volt valami, ami miatt egybol kasza lett. Valami alap elvaras, amiben nem feleltel meg neki, vagy nem mert felvallalni.


43F

2019. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, te ilyen vagy. De más nem ilyen. A 43 éves pasinak igaza lehet. Alapvető elvárás nem klappolhat.


Ne mard magad, lépj tovább.

2019. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan, hogy 1 perc bőven elég, hogy tudd, nem akarsz tőle semmit.
2019. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Nálam akkor volt ilyen, mikor élőben ápolatlannak tűnt. Innentől gyorsan rövidre zártam. Második randira szerintem annyira se csípte volna ki magát.

Tehát nem a személyisége miatt, vagy mert izgult. (Nem azt írtam, hogy te is ápolatlan vagy! Kéretik nem félreérteni.)

2019. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 lilla64 ***** válasza:
100%
Nekem ha az első randin tem tetszett meg az illető,tovább nem erőltettem a dolgot.
2019. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Élőben kiábrándító.
2019. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nekem volt olyan tapasztalatom, hogy első randin a srác totálisan éreztette, hogy felsőbbrendű velem szemben, olyan szinten tapadt, hogy nem kaptam levegőt, totális sggfejként viselkedett, és rögtön beközölte, hogy ő mindenképp házasságot és gyerekeket szeretne (persze, ez egy fontos téma, de nem első randin). Ilyet azért szimpla izgulásból elég nehéz összehozni. :D
2019. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom a külsőmmel nem lehetett gond, kicsíptem magam, a másik meg, hogy nekem azt mondták magasabb kategória vagyok nála. Persze izlések és pofonok.

Lehet valami olyat mondtam, amit nem kellett volna. Nem szeretné megmondani, ami szintén zavaró, mert már úgyis teljesen mindegy, és érdekel mi nem volt neki oké.

Nálatok mi az az “alap dolog” ami ha nincs meg elbúcsúztok tőle? Személyiséget illetően.

2019. máj. 20. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!