Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy "netes férfival" összefuto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "netes férfival" összefutottunk véletlen minap, köszöntünk egymásnak de mentünk is a dolgunkra. Este neten megjegyezte, hogy igazán tölthetnék fel aktuálisabb képeket magamról?!

Figyelt kérdés
Még személyesen nem találkoztunk, csak szóba került. Olyan sokat nem is beszéltünk még. Nincs sok képem facebookon, fél-1 éves a legutóbbi, de nem nézek ki másként, csupán a hajam szépen ki van bontva. A testalkatom se annyira más, formásodtam is azóta amúgy.Egyébként egy rohangálós hétköznap nem szoktam kiöltözni, szolid smink, farmer, kényelmes cipő, összefogott haj. Nem így mennék randira nyilván, de ezek után már kedvem nincs kicsípni magam. Ami amúgy esetemben se jelent mérőben eltérőt, csupán csinosabb felsőt, cipőt, és kibontott hajat. Tény hogy nem éppen volt "nőcis" a szerelés, de az is én vagyok...
2019. máj. 21. 12:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ti ezekután még foglalkoznátok vele?Vagy ne a rosszindulatot lássam meg benne?
2019. máj. 21. 12:07
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem őt hagyd, ez egy bunkó megjegyzés volt tőle.

Nem tetszettél neki.

2019. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha most még formásabb is vagy, mint akkor, akkor ez a megjegyzés lehetett pozitív is, hogy “damn girl, de jól nézel ki, tehettél volna ki mostani képet is :D De lehet csak te hiszed magad formásabbnak...és igazából híztál, vagy nem tudom.
2019. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 lilla64 ***** válasza:
79%
Én az ilyent törölném az ismerőseim közül.Nehogy már ő mondaná meg,hogy milyen képet töltsek fel.Nagy bunkó lehet az a pasi.
2019. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
#4 azért ez nem teljesen így van. Rengetegen direkt régi képeket töltenek fel, amin még jól néztek ki, aztán élőben megjelennek 20 kg plusszal, vagy 5 évvel öregebben. Szerinted ez mennyire fair azzal szemben, aki rászánja az idejét a randira, hogy ott csak csalódás érje?
2019. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 lilla64 ***** válasza:
65%

#5

Értem,talán igazad van.De ha én randizni akarok,akkor élőben szeretném látni az illető személyt.

2019. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
#5: facebookrol volt szó, nem tarskeresorol.
2019. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Felszedtem magamra igen, de nem sokat. Jelenleg 164-hez vagyok 62. Izmosodtam, már 6 éve rendszeresen edzek. Nyilván a karom,vállam nem látta, mert kabátban voltam. Tehát ha a felső testemet túl izmosnak ítéli már meg, megértem. De pont a lábam volt hangsúlyosabb, és az még talán férfi szemmel is kellemesen izmos csak. Tehát nem tudom.
2019. máj. 21. 12:28
 9/16 A kérdező kommentje:
Társkeresőről ismerem amúgy, majd váltottunk fb-os felületre nemrég.
2019. máj. 21. 12:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más jön be, nem ismerjük az ízlését, de lehet nem jöttél be neki abban a formában. Minden esetre, ha erre gondolt és olyan volt a hangsúly is, akkor egyértelmű, hogy nem volt valami kedves tőle.
2019. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!