Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek Európában melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Európában melyik országokban a legfelszínesebbek/ legnehezebben megközelíthetők a nők?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Lúzerke újabb nőszidó kérdése, hisz hadd találjuk ki, kikre gondolt és mit akar hallani.
2019. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
személyes tapasztalatom alapján az angol csajok. nagyon flegmák, bunkók és nagyképűek ahhoz képest, hogy a többségüket bottal se piszkálnám meg. a német csajok pedig eszméletlen ridegek és távolságtartók.
2019. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Minden hol vannak felszínes nők... hidd el!

De pl Magyarországon eléggé ez a helyzet igaz itt sok a mű májer férfi is.. persze máshol is vannak... meg ugye itt alapból rossz a fizetés nehéz a megélhetés sok családban az apa ittas eroszakos na most erre a gazdagabb országok nem jellemzőek!


Ezért van az hogy pl Britanniában, spanyol, francia, német, olaszban barátságosabbak az emberek!


De mint mondtam minden hol vannak felszínes nők! Európában Amerikában Ázsiában Ausztráliában Afrikában

2019. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Jah na igen nem mindegy hogy most csak szimplán barátkozni akarsz vagy egybol bevagodsz szexel...
2019. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2


Egyetértek. Az angolok nagyon extrém eset. Azt gondtam csak én látom annak de látom mások is így látják.

Alapvetően nem szépek, de a szebbel sem nagyon jönnék össze mert annyira ridegek mint egy pszichopata.

2019. máj. 21. 15:51
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyébként nem gondolom, hogy a magyar lányok annyira vészesek európai viszonylatban.


Olyan véleményét kérdezném aki már megfordult néhány országban.

2019. máj. 21. 15:53
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Magyar túlon túl anyagiasak
2019. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

A német nőkkel nincs baj, amíg meg nem tudják a származásom. Onnan el van vágva a dolog. Sejtem az angoloknál is ez a helyzet. Így egy magyar férfitől, nehezen fogsz értékelhető információt szerezni róluk.

Van itt a szobában 4 német nő. Jóképű német férfitól el vannak olvadva.

Nincs nagy különbség, hogy magyar vagy német. Aranyosak kedvesek. Szeretnek csacsogni.

A németek visszafogottabbak. Kevesebb az intrika.

2019. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

A németes véleményt németországi ismerős is meg tudja erősíteni.


A svájci nők dugásra állítólag könnyen kaphatóak, de a férj alapanyaggal ha kinézetre nem is, karrier szempontjából hatalmas az elvárásuk, kvázi a férjük helyett tervezik el a karrierjüket. Ezt csak hallottam, nem tudom ,mi igaz belőle.


A skandinávokról hallottam, hogy anyagi értelemben nekik is hatalmas igényeik vannak.


Szerintem a legfelszínesebbek a világon azok az amerikaiak, mindkét nemben. Kevés kivételtől eltekintve, persze. Aki elsőre nem érti mire gondolok, ajánlom szeretettel az Amerikai szépséget. A szomorú, hogy a való életben se különb a többség, mint a főszereplő család.


A mediterránok eléggé felszínesek javarészt, nemtől függetlenül. Pláne a déli részen.

2019. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mind2 nemben a magyarok kiemelkedően felszínesek.
2019. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!