Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezem meg lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezem meg lányt aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom kb 3éve. Boldog voltam és nagyon szerettem azta lányt. Viszont ellhibáztuk mind a ketten de a lány leginkább rám dobott volna mindent!Én teljesen össze törtem benne!

Lényeg hogy megismertem egy lányt 3hete beszélünk és kb 5alkalommal találkoztunk!

A mai napon fellhivott hogy találkozni szeretne velem és kiderült hogy a fent emlitett volt ex barátnőm nagyon rosszakat mondott róllam és persze az is kiderült hogy a mostani barátnömnek az exem a legges legjobb barátnöje! Konkrétabban együtt nöttek fell és természetesen elhitte neki, persze az én szavam nem ér már semmit!

Viszont nagyon szimpatikus a lány számomra és tanácsot szeretnék kérni hogy mit tegyek most ?

Tettekre gondoltam és nem szavakra mert az semmit sem fog érni !



A válaszokat elöre is köszönöm



2019. máj. 22. 21:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Bizalmat és szeretett szeretnék elérni a lánytban felém !

Hogyan csináljam ?

2019. máj. 22. 21:27
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj ha felnőttek vagytok! Akkor mond meg neki hogy oke hogy legjobb barátnők vagytok de nem épp barátságosan szakítottunk a baratnoddel de ha tényleg igaza van neki akkor azt lásd a te szemed del is ismeri meg és kiderül hogy igaza volt vagy sem!
2019. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van ! Köszönöm a válaszod ment a zöld kéz !
2019. máj. 22. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb lánynak a legjobb barátnő exe tabu. Ha ő is így van vele, akkor ezt bebuktad.
2019. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De figyelj ha tényleg normális vagy akkor ezt ő is látni fogja

A tettek nos vehetsz neki virágot vagy valami kis apróságot a randira

Kis dolog de nagy gesztus!

2019. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öcsi sajt! Villants neki sok Deák FeritL Lebegtesdeg,és mondjad neki! " Cicuka! Itt a Te shukar RAAAAAYYYYYYY shavod! Kitartanak! Jössze?" Ha elég vastag Deák Ferit köteget villantasz,meg odaállsz 49 szál rózsával egybekötve,meg egy 10-12 éves A8as Audival,ami kb 50-100 ezer kmenként látott olajcserét tuti a siker! Hidd el. ;)
2019. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!