Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú évfolyamtársam, akivel majdnem minden nap beszélünk, néha olyan mintha haverok lennénk,máskor meg félreérthetően viselkedik. Sokat bókol, hogy jól nézek ki, meg jól áll rajtam a ruha, meg hogy smink nélkül is szép vagyok. Aztán meg máskor meg úgy beszél velem, ha látja rajtam, hogy fáradt vagyok, hogy "mi ez a fej?" Meg így beszólogat, pedig tudja,h rosszul alszom egy ideje. Aztán máskor meg nagyon aggódik értem és kérdezi, hogy hogy vagyok. Próbál megnevettetni.

Lehet, hogy azért ilyen, mert én nem nagyon mutatom felé, hogy érdekelne? Mert amúgy érdekel, csak nem tudom ,hogy adjam a tudtára, mert nem vagyok biztos a szándékaiban.


2019. máj. 22. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki érdeklődik utánad, akkor annak fontos vagy. Neki ez ugyanolyan nehéz mint neked,hogy mit mondjon mit csináljon.

Adj neki finom jeleket, simítsd meg a karját, egy beszélgetéskor, kicsit félreérthetően, kicsit barátilag. Vagy veletlen szórd szét előtte a dolgaid, ha egyből segít összeszedni, akkor biztos fontos vagy. Ha elsétál melletted az ciki.

Vagy kérj valami segítséget, ha ő jobb vmiből mint te, nem korrepetálna-e :D?

stb...

2019. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Tini párkapcsolatok egy topic-kal arrébb van.
2019. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!