Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderes kapcsolatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a tinder és egyéb társkereső appokról? vagy esetleg van e tapasztalatok róla?

2019. máj. 22. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyit ér mintha befogott szemmel ràböknèl bárkire,hogy na megpróbàlom vele.Volt egy 3 hónapos kapcsolatom tinderről,nagyon komolyan vettem az egészet.Tanulj más káràn :az összes hónap nem volt elèg,hogy kiismerjem a másikat,képviseli-e azt az èletfelfogást,elfogadom-e a hibáit,ő-e akit keresek.Az érett személyisègnek azért van valaki iràny,elkèpzelès,hogy milyen párt keres.Az a biztos,ha személyesen megismersz valakit akihez a szemêlyisège alapjàn kezdtél közekedni nem ilyen “ random” kèpek alapján.Főleg,hogy valairől készül egy előnytele kép,az semmit nem jelent,lehet attól az èletben nagyon vonzó max nincs érzèke a fotózáshoz, na és?.Sokszor aki nagyon beállított mesterkèlt tökèletes fotókat tett fel,az személyisègre is manipulatív volt a randin,(de tènyleg nem a kép szàmít).OlYan is volt,hogy valaki ilyen fèlhomàlyos naplementés képet tett fel,amivel igen jól leplezte a külső hibáit,élőben ugye ez ki van zárva.
2019. máj. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tindereztem még, mert élőben is találtam kapcsolatot, de a környezetemben jó páran használják.

A csaj ismerőseim behúzzák a legjobb pasikat, általában ezek a srácok csak megdöngetik őket, sokszor komoly kapcsolat ígéretével, aztán lelépnek. A lányok meg sírnak és elölről kezdődik a körforgás.

A srác ismerőseim egy része azt csinálja, amit fentebb írtam. Úgy vannak vele, hogy miért álljanak le egy dolognál, amikor naponta házhoz jön más?

A srácok másik része meg néha összehoz 1-2 matchet, amiben kipanaszkodják nekik magukat a lányok, hazudnak egy kicsit, hogy mit keresnek vagy nem is válaszolnak.


Ha több időm lesz, kipróbálom az appot, de nem tudnék komolyan venni egy olyan lányt, aki pár kép alapján dönti el, hogy én kellek neki. Szexre használnám, másra nem. Arra pont alkalmasak rajta a lányok.

2019. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!