Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok? Érdekelne a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Érdekelne a véleményetek a barátság exrtákkal kapcsolatról egy sráccal?

Figyelt kérdés

Amolyan közvélemény kutatást tartanék csak úgy érdeklődésből. Én 24 éves vagyok, nemrég ért véget egy 6 éves kapcsolat, és nagyon hiányzik a női társaság, csak érzelmi szinten nem állnék készen egy kapcsolatra. Mivel az egyéjszakást nem szeretem, ezért nálam egy barátság exrtákkal talán működne is.

A kérdésem annyi lenne, a lányok\nők mennyire osztanák ezt a "kapcsolati formát" illetve szerintetek összejöhetne e?

Hallottam már olyat aki azt mondta igen, de volt olyan is, aki azt mondta hogy nem, a nők letöbbsége nem szereti a barátság exrtákkalt. Szóval érdekelne a véleményetek. :)



2019. máj. 23. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Működhet az ilyen ,,kapcsolat,, pont egy ilyenben vagyok benne. Kényelmes :)
2019. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak a felek kölcsönös megállapodásán múlik, működhet.
2019. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Mukodhet persze.nekem is volt anno a parom elott..:)
2019. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 lilla64 ***** válasza:
69%
Nekem nem.
2019. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem érdekelne. Nálam az "extra" csak érzelmekkel működik.
2019. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után érdekelt az iylesmi. Most úgy vagyok vele, hogy nem. Egyszerűen túl könnyen belezúgok pasikba
2019. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most sráccal vagy lánnyal akarsz kapcsolatot?
2019. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom értelmezni, valakibe VAGY szerelmes vagyok és vágyom rá, VAGY a barátom.
2019. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%

Barátokkal nincs szex.

Idegenekkel meg ismerősökkel, meg pláne.

2019. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Én ugyan nem hívom barátság extrákkalnak mert nálam a kettő kizárja egymást de telintsünk el a nevtől/címkétől.

Alapvetően működhet, szerintem fontos eleme hogy a felek vonzónak találják egymást, de ne legyenek azok típusok akibe beleszeret a másik. Tehát olyannal nem tudnám elképzelni akivel minden klappol (már a személyiségét illetően) mert félnék hogy beleszeretek, tehát csak olyannal mennék bele akibe a személyisége alapján tudom hogy nem fogok.

Én speciel ha most valaki előállna ezzel nem mennek bele, de egyszer majd nem tartom kizártnak ha úgy hozza az élet.

Működhet ha lefektetik az alapszabályokat.

2019. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!