Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nő aki pszichológus az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő aki pszichológus az máshogy választ párt, jobban kiismer egy férfit?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem számít?

2019. máj. 23. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, legalábbis nekem le kellett vennem a mércémből, mert ha mindig “ mögé akartam látni” abból csak végnélküli analizálás b, majd kritika lett.

Bizonyos jelek azért segíthetnek( pl. agresszióra való hajlam felismerése), de ez se 100%.- os siker a boldogsághoz.

üdv egy pszichológus :)

2019. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lilla64 ***** válasza:
100%
Nem hiszem.Őket is ugyanúgy vezérlik az érzelmek.Ismerek egyet,aki fülig belezúgott az egyik dokiba,összeházasodtak,majd 2 év után a nő kilépett a házasságból,nem birta a férj kicsapongásait.
2019. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem, sőt. 4 lányt ismerek, akik pszichológusnak mentek. Mindegyikük magánélete katasztrófa.
2019. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszoló, milyen jelek vannak az agresszióra való hajlamra, ami beszélgetéskor kiderül? Vagy máskor? Köszi
2019. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
pl. túl sokat teszi össze a kezét, vagy felemeli , mikor beszél. Ha izgatott lesz, jóval erősebb lesz a hangja , pedig elötte vagy normál hangnemben vagy kifejezetten halkan beszélt. Belevág a másik szavába, nincs türelme várni....ilyenek pl.
2019. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen más.


Sokkal könnyebb másnak az életét áttekinteni , mérlegelni, könnyebb másnak tanácsot adni, könnyebb segítséget nyújtani.


Az embernek a saját magánélete az korántsem ugyanolyan, mi magunk nehezebben tesszük meg azt amit másoknak mondunk.


Nem kell messzire menni, itt van példának ezaz oldal is. Sokan adnak, adunk normális választ, de mi magunk sem biztos, hogy azt meg mernénk lépni.

2019. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
#5 Érdekes, ezek jellemzőek rám, mégsem bántottam soha egy páromat sem és nem is tenném soha. Szóval ennyit a pszichológiáról. Meg alapjáraton szerintem amiket leírtál, csomó emberre érvényesek. A pszichológia nem más, mint belemagyarázás. Bocsi.
2019. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj #7es, mivel itt arc nélkül írogatunk, BÁRMit lehet írni, meg az ellenkezőjét is :)
2019. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
#5: Szerintem is sok dolog leszűrhető már egy találkozás után is, de azért nem ennyire egyszerűek a dolgok. A hangjukat elég sokan felemelik, ha izgatottak. Belevágni pedig sokan belevágnak más szavába, elég elmenni bármilyen helyre, ahol társaság van. Ezek az általad felsorolt dolgok főleg akkor haszontalanok, amikor a másik még a beetetős időszakban van.
2019. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem nem számít.
2019. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!