Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy akármennyie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akármennyien próbálkoznak, senki sem érdekel és teljesen közömbös vagyok?

Figyelt kérdés

Egy éve volt a szakításom, ami nagyon megviselt, de viszonylag helyre jöttem... viszont azt figyeltem meg, hogy az utóbbi időben senki nem hat meg és nem érdekel, mintha kiábrándultam volna és egy férfit sem tudnék tisztelni, irritál a mondandójuk, a lényük, nem fognak meg semmivel és nulla tiszteletet váltanak ki belőlem. Úgy vagyok vele, akármit mondanak, hogy hagyjanak már békén és valahogy egyikük sem tud megfelelni és bénának tartok minden próbálkozást.. pár mondattal kitudom őket forgatni a mondandójukból és semmi újdonság vagy izgalom érzést nem hoznak.

Teljesen érzéketlen lettem?

23 l



2019. máj. 23. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zártad még le a múltat, azaz a fájdalmat a múltbéli sérelmeket hordozod és idealizálod/vetited ki minden férfira. Ezt magadban kell helyretenni. Voltam én is így, de ahogy helyretettem magam mentálisan és lezártam a múltat újból helyreállt minden. :) 22/F
2019. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Ott van a kulcsszavakban a válasz. Dehogy vagy túl rajta, és valószínűleg soha nem is leszel.


A házasság meg együttélés azok évek, és ehhez sem kedved, sem türelmed.


Örök sebet kaptál. Így jártál, nem lesz már rendes kapcsolatod soha.


F, 39

2019. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy igazából a nőket szereted.
2019. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lilla64 ***** válasza:
100%
Nem lettél érzéktelen,csak még nem tetted túl magad a szakitáson.
2019. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy év még nem feltétlenül elég ahhoz, hogy túllépj az előzőn és teljesen lezárd, addig pedig természetes, hogy nem vagy elérhető érzelmileg. Ez még nem jelenti azt, hogy örök sebet kaptál, mert csak rajtad múlik, hogy tudatossággal mennyire tudod befolyásolni ezt a folyamatot és mit kezdesz ezekkel az érzésekkel. Mindenesetre amíg nem sikerült túllépned ne ismerkedj, teljesen feleslegesen frusztrálod magad ezzel és még hátráltatod is vele a folyamatot.
2019. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
Ez kevés idő lesz akkor, egyelőre hanyagold az ismerkedést szerintem.
2019. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, köszönöm nagyon.. :) ahogy leírtad, belegondoltam és tényleg így érzem én is, hogy ez lehet a probléma. A többieknek is köszi, akik hasonló válaszokat adtak
2019. máj. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!