Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire kell befolyásoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell befolyásoló tényezőnek lenniük a politikai nézeteknek párválasztásnál és párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondolom egy fideszes lány és egy magát kommunistának valló fiú nem jönnének össze egymással.Vagy legalábbis hamar megutálnák egymást és szétmennének.

Persze nem kell mindjárt az első randin beszámolni,de idővel úgyis kiderül és akkor lesz nagy összeveszés.



2019. máj. 24. 03:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egy antiszemita nő és egy zsidó férfi sosem lesz egy pár, úgy egy nacionalista és egy liberális sem valószínű. Hogyne lenne fontos a másik nézete, világképe? Akivel ilyen fontos kérdésekben nem értünk egyet, azzal nem lehet jó a kapcsolatunk. Ahol mégis müködik, ott homokba dugják a fejüket és nem beszélgetnek ilyesmiről.

Én pl messzire kerlülök minden fidesz szimpatizánst, falra mászok tőluk.

2019. máj. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A világlátásod határozza meg a politikai nézeteid. Annyira különbözően látjátok a dolgokat, hogy teljesen felesleges is belekezdeni.
2019. máj. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon nem fog működni a borzasztó eltérő világkép, és politikai kép.


Mit fog csinálni egy pár, ahol az egyik szerint hataárulással ér fel a klientúra építés, és a kamu migráncsokkal riogatás, hogy ellopják a pénzt v


A másik szerint hazaárulással ér fel nem észrevenni, hogy a migránsok mindennél nagyobb veszélyt jelentenek, amit meg klientúra építésnek és a demokrácia lebontásának tartanak, az nem más, mint a nemzeti tőkés réteg megteremtése, és rendrakás.


Az egyik szerint Soros egy mesebeli ellenség a másik szerint maga az ördög aki a hazára tör...



A végtelenségig lehet folytatni.


Azért tanácsolják sokan, hogy randin ne beszélj róla, mert a szexhez nem kell azonos világnézet, ne rontsd el az eselyeid. De a komoly kapcsolathoz muszáj ezeket tisztázni, főleg egy olyan kettészakított társadalomban mint a milyen.

2019. máj. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 lilla64 ***** válasza:
0%
Lehet,hogy összejönnek,de semmi jó nem sül ki belőle.Mindig vita tárgya lesz a politikai hovatartozás.A múltba más volt.Ott mindenki egyhanguan szidta a rendszert.
2019. máj. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

“A múltba más volt.Ott mindenki egyhanguan szidta a rendszert.”


Mondja ezt mindenki ‘98 után.


Tudod, ha mindenki partizán lett volna, aki az 50-es években annak vallotta magát, akkor Németország 2 hét alatt elesik.

2019. máj. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát sztem a fidesz meg a kommunisták nem is állnak olyan távol egymástól.


Én a magam részéről pártfüggetlen, szabadelvű, individualista, piacpárti libertariánus vagyok. Nálam nem szempont a politikai nézet párválasztásnál, ha egyébként jól megvagyunk. Az érdemi vitát még szeretem is, a lényeg, h ne akarja rámerőszakolni a nézeteit.

2019. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is a politikai nézet az a világképedből és a világhoz való hozzáállásodtól (sok esetben merem állítani, hogy a tájékozottságodtól) függ. Nem kellett soha megbeszélnem egyik exemmel sem, hogy ki kire szavaz, kivel szimpatizál, elég volt csak a politikai témákról eszmét cserélni, máris kiderült, hogy összeillünk-e vagy sem, konkrét pártok megnevezése nélkül. Szerintem ha már abban nem értetek egyet, hogy pl jó dolog-e stadionokat építeni szerte az országban azoknak az adófizetőknek a pénzéből, akiknek 80%-a a közelükbe se téved, akkor ott nagy valószínűséggel pl a párkapcsolati dinamikáról vagy úgy általában a nemi szerepekről ("női princípium") sem lesz ugyanaz a véleményetek, ami meg tényleg ellehetetlenít egy kapcsolatot.
2019. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Önmagában az, hogy kire szavaznak, nem feltétlenül lenne akadály, de ha teljesen ellentétes a világnézetük, akkor valószínűleg nem működne hosszú távon a dolog.
2019. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
#7 Olyan következtetést vontál le a hozzászólásod végén, hogy az fájdalmas. Az, hogy fideszes vagyok nem hiszem, hogy befolyásolja a hozzáállásomat a nemi szerepekhez. Kérlek, indokold meg miért gondolod így, tényleg kíváncsi vagyok.
2019. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél tiszteletben tartja a másik ez irányú nézeteit, akkor nem probléma az eltérés, akkor van baj, ha szélsőségesek, vagy az egyik nagyon aktív, a másik meg nem akar belefolyni. Nálam például próbálkozott olyan, aki az egyik pártban aktívan tevékenykedik (nem ismert ember), és ez az élete fontos részét képezi, én viszont a szükségesnél jobban nem foglalkozom politikával, nem is áll szándékomban, és mivel a családomban többször okozott már háborús szintű konfliktust az eltérő politikai nézet, ezért én nem akarok olyan társat, aki ennyire benne van.
2019. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!