Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg igaz az, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy aki sokat utazik (pár száz kilométer) egy lány miatt, az csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Itt olvastam egy kérdéshez adott válaszként. Elég sokan pozitívan értékelték az illető válaszát, ami elgondolkodtatott.

2019. máj. 24. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ...egy kapós csávó valószínűleg nem fog ennyit utazni csak szex miatt. Egy kevésbé kapós viszont simán, mert neki ritkábban/nehezebben jut szex.
2019. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Van akire igaz.


Én nem akarok távkapcsolatot, nem kezdek messze élő nővel, és nem szeretnék beleszeretni.


Egy kaland viszont simán megér 100km-et, az nem összeg (ok, New Yorkba azért már nem mennék kalandozni 😀)

2019. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A leendő férjem kb. 900 km-et utazott azért, hogy kávézhassunk egyet. Nem gondolnám, hogy így lenne, de természetesen nem is mindenkire igaz ez.
2019. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Mi párommal 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban, utána összeköltöztünk. 6 éve boldogok vagyunk együtt.


Csak szexért senki nem fog utazni pár száz km-t.

2019. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 lilla64 ***** válasza:
53%
Személye válogatja.Ha neki megéri akkor igen.Ismertem olyant is aki azért utazott olyan messze,hogy ott nem ismerik és a párja ne tudja meg,hogy szeretőt tart.
2019. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha perpillanat az az egy esélye van a szexre, helyben nincs mással, akkor simán van olyan, aki fog.
2019. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
NEM feltétlenül. Tesom is utazik, jó pár km-t a barátnőjéhet, úgyszint a barátnője is hozzánk. És nem csak dugnak,kapcsolatban vannak
2019. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem inkább a fordítottja igaz...annak idején én is utaztam messze a barátnőmhöz. Egy kör 15 ezrembe került, ugyanis a gázolaj+matrica került 10k-ba, egy csokréta meg nagyjából 5k-ba. Átlag 48 órát töltöttünk együtt, viszont ennek a töredékét szexeltünk. Ha havi négyszer csak dugni akarok, akkor havi négyszer hívok valakit 15k-ért házhoz, nem vezetek 4 órát oda, négyet vissza, nem romizok csokorral, nem vigyázok a gyerekére, nem beszélek az anyjával, nem andalgok vele a parkban és ugye nem viszem randizni stbstbstb....

32/f

2019. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem pont hogy ilyenkor nem csak szexet akar. Nem fogok több órát utazni egy olyan emberért aki semmit nem jelent csak meg akarom dugni egyszer.

Aki csak szexet akar az azt fogja mondani, hogy te menj hozzá, mert "fáradt" vagy "nála kényelmesebb" vagy egyéb kamu indok. Egy dugásért senki nem fog több száz kilométert utazni.

2019. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

90%-ban nem a szexért megy 10%-ban akkor ha nagyon kivan éhezve értsd luzer a srác...


de mint mondtam 90%-ban komoly a dolog barátnőmért egyszer 8000km-ert utaztam azóta is együtt vagyunk... :S

a költségeket mindig közösen álltunk

2019. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!