Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tegezhetem vagy magázzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tegezhetem vagy magázzam továbbra is?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki tanárom volt az egyetemen. Eddig kétszer randiztunk, második randin megcsókolt. Nem tudom, hogy mennyire gondolta komolyan, hogy lesz-e ebből kapcsolat vagy nem. Eddig mindig magáztam, messengeren is, amikor beszéltünk. Soha nem említette, hogy tegezhetem. Ő tegezett engem. 8 évvel idősebb nálam.
2019. máj. 24. 16:00
1 2
 1/11 lilla64 ***** válasza:
88%
Ha már randiztatok és csók is volt szerintem mehet a tegezés.
2019. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Randizol vele és magázod? Elég fura.
2019. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

ne legyél már béna basszus...

ő tegez? jó nagy paraszt, ha egy nő nem tegezi őt, akkor ő megengedi ezt csak úgy magának...

2019. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
már az első randin se magáztam volna le...úristen
2019. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De tanárom volt. Azért magáztam
2019. máj. 24. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Volt.

Ha már van benne annyi, higy randira hiv, akkor alap tegeződés. Vagy magaz, ha te is őt..

2019. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Amugy nem tudom, milyen egyetem ez, szerintem is trollkodsz...sose volt olyan egxetemen, hogy diákok magaztunk tanart, az meg tegezett...kolcsonos volt akarmelyik forma
2019. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lilla64 ***** válasza:
88%
Igazad van,tényleg,még a 80-as években is a tanárok magázták az egyetemistákat.
2019. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem szoktál amerikai filmeket nézni magyar szinkronnal? Azokban az első csók után automatikusan átváltanak magázódásról tegeződésre. :) Angolban pedig nincs is különbség a kettő között, de a magyar szinkronban ezt is megoldották.


Viccet félretéve, elég bizarr dolog egy randin a csendőrpertu, de még a kölcsönös magázódás is. Eleve neked kellett volna letegezni mindjárt a randi elején. Ha nem tetted, akkor meg neki kellett volna szólnia, hogy ne magázd már.


De a kommentelőknek is igaza van, egyetemen tanár-diák viszonyban se jellemző a csendőrpertu. Vagy kölcsönös magázódás vagy kölcsönös tegeződésvan.

2019. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, nálunk is volt olyan tanár, aki kollektíve felajánlotta a tegeződést első előadáson, hogy nyugodtan lehet sziával köszönni, ha bemegyünk hozzá, stb, de hozzátette, hogy természetesen akinek nem áll rá a szája, azzal ő is magázódni fog. Csendőrpertu ebben a közegben már nem dívik.
2019. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!