Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyi a maximális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi a maximális smink amit el tudtok fogadni egy fiún? Alapozó már kizáró ok?

Figyelt kérdés

Szinte folyton piros az arcom (igen, voltam már bőrgyógyásznál). Múltkor egy fotózás miatt kisminkeltek (alapozó stb) utána úgy mentem el egy buliba, és kb 1000x jobban éreztem magam. Érezhetően nagyobb volt a sikerem a lányok körében, ráadásul a lányok nagy része közvetlen közelről sem vette észre (ami amúgy meglepett).


Azért ha komolyra fordul a dolog, egészen biztos kiszúrja egy csaj. Azt hallottam ez azért a lányok nagy részének férfiatlan dolog, és semmi esetben sem jönnének össze olyan sráccal aki sminkel. Ez mennyire igaz?


2019. máj. 24. 18:35
 1/10 lilla64 ***** válasza:
93%

Én inkább elfogadnám a srácot piros arccal mint sminkkel.

De ez csak az én véleményem.

2019. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Profi sminket, este buliban nehéz kiszúrni.

De fényes nappal?

Egyébként is azért is volt több sikered, mert jól érezted magad, és ez kisugárzik.

2019. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Inkabb piros orr mint smink! :-)
2019. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapozóból annyi, ami mondjuk egy nagyobb pattanást vagy herpeszt elfed.


A profi sminket meg magadnak úgy sem tudod állandóan felrakni, ráadásul elkenődik, ha izzadsz.

2019. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan gáz szerintem. Ha ettől jobban érzed magad, akkor tegyél fel alapozót. Ha megkérdezi valaki, akkor elmeséled neki.


Arcszőrzet nem fedi el?

2019. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább egy megértő lány, mint egy olyan aki csak piros arccal fogad el, ha te az alapozótól érzed magad jobban...


Baromi sok gond lehet abból hosszú távon, ha másnak akarsz megfelelni és emiatt te nem vagy jól. Olyan lányt keres, aki megért téged, és szeret! Enélkül semmi nem ér egy fikarcnyit sem....

2019. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt olyan pasim, aki rendszeresen elhasználta az anyja alapozóját mert ha kijött rajta egymikroszkopikus pattanás, akkor már az egész arcát lekente.De nem lehetett észrevenni, már profin sminkelt :D

Engem nem zavar.

2019. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha így érzed jól magad akkor használd, engem nem zavarna a smink egy fiún.


L

2019. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En elfogadnam. Nem transzinak sminkeled magad, hanem egy borhibat javitasz ki.
2019. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az alapozó nekem túlzás lenne, de ha egy-két területre egy kis korrektort felvinne, azzal nem lenne bajom.
2019. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!