Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy pasi, bejelöltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, bejelöltem facebookon, visszajelölt hogyan tovább? N20 +

Figyelt kérdés
Szóval ő visszajelölt egy napja, de még nem kommunikáltunk. Ő színházban dolgozik. Én iratok neki, ha igen mit? Nem akarok nagyon nyomulni de túl sokáig várni sem. Nálam szoktak pasik próbálkozni, de persze ők nem szimpatikusak, valahogy azoknak sosem kellek, akiket én nézek ki. Én nem igazán szoktam kezdeményezni, tudom, hogy elég gáz ilyen gyerekes kérdést feltenni 26 évesen, de ha tetszik valaki teljesen ügyetlen vagyok.
2019. máj. 24. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyi te udvarolsz, nyomulj csak igy tovabb. Uaz mint ahogy ezt a ferfiak szoktak a noi fbozokkal. Dicsergesd, hivd randira.
2019. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem elöször is köszönj rá, kérdezd a napjáról milyen volt, vagy ha érdeklődj a munkája kapcsán (gondolok itt arra, hogy kérd ki a véleményét milyen előadásra érdemes menni, mi menne az nap amikor szeretnél menni persze tudjuk hogy nem fogsz menni, csak ezzel is lenne egy kis előrehaladás) aztán remélem beindul majd a beszélgetés és szerintem nem gáz ha te teszed meg az első lépéseket, lehet szégyenlős :) sok sikert!
2019. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki olyan sármos hogy meg sem kell erőltetni magát hanem a csaj ír rá, nos az tuti egyedülálló... vagy jobban belegondolva nem, sőt nagyon nem de ez úgysem érdekli a nőket.....
2019. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért nem választhat a nő is? Miért lenne kötelező azokból választani, akik engem keresnek meg. A másik meg az hogy nem a Dávid szobrot keresem. Számomra ő nagyon jól néz ki, de pl barátnőmnek nem tetszik. Izlesek és pofonok.
2019. máj. 25. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nezd en nem ertek azzal egyet h a no ilyen modon adjon jeleket, de ha mar te tetted meg az elso lepest, szerintem ra kellene hagyni a masodikat, amit o eddig nem tett meg. Mert ugye a celod az volt h jelezd h hello en is itt vagyok. Ezek utan szamomra mar iszonyat fura ha elkezdesz irogatni neki h mivel keltette fel az erdeklodesed mert teljesen felcserelodnek a szerepek es sosem fogd megtudni h az o szeme valaha is megakadt volna rajtad v most azert reagal (ha megteszi) mert keznel vagy es megadja magat a szituacionak, ha mar ennek a nonek bejon. Aztan lehet h eletreszolo szerelem lesz meg az is h egy lyuk leszel a sok kozul aki kinezetre valasztott pasit es igy jart.

Szoval idosebb es valoszinuleg tapasztaltabb nokent engedd meg h megosszam veled azt a gondolatot h igenis szamit h egy ferfi veszi-e a faradtsagot es udvarol, teper, hodit es remenykedik h szive holgye megadja magat vagy kimarad az udvarlasi fazis es a no maris tudatja h neki ez kell. Nem azt mondom h taktikazni kell vagy varatni, szivatni a masikat de az emberek tobbsege igenis jobban megbecsuli azt akiert picit megkuzdott.

2019. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt nem vitatom, sokmindenben igazad van! Ezért is kértem itt részben tanácsot.

A másik, biztos en vagyok à bena, de akik jönnek hogy fu gyere el találkozzunk, így úgy de szép vagy stb, egyszerűen hiába jönnek mondjuk egy hónap alatt négyen de pont nem azok akik nekem tetszenek :(

2019. máj. 25. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom es sajnos ez a mai vilag sem kedvez az ismerkedesnek, de hidd el, az elet neha a legvaratlanabb helyzetekbol kuldi hozzad azt, aki illik hozzad.
2019. máj. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!