Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lenne számotokra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne számotokra egy tökéletes randevú?

Figyelt kérdés

Nem volt barátom még, 20 éves vagyok, és ez csak egy kíváncsiság, hogy ti hova vinnétek el a barátnőtöket, vagy hogy nektek lányok milyen lenne az igazi első randi?

Mindig is érdekeltek az ilyen dolgok, de hát én magamat nem vhetem el randizni haha.

Köszi a normális válaszokat! 20/L



2019. máj. 24. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Számodra én lennék. Írj
2019. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ne legyen tökéletes, legyen igazi, emberi, őszinte és elégedett vagyok.


Sajnos az emberek hajlamosak képmutatóan viselkedni az ismerkedés korai szakaszaiban, jobbnak akarnak látszani mint amik, aztán kibuknak a ferdítések és ha nem vagy tudatos akkor megjelenik a csalódás mert egy újabb üres vászont használtál a dédelgetett ideálképed projekciós felületéül.

2019. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Biztos nem lenne tökéletes és nem is lenne baj
2019. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
ahol nem kérdezik meg mennyit keresek meg mit dolgozok ..
2019. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ezek'jo' kérdések. Kicsit hasonló még a hogyan látod magad 5 év múlva.. Na ezt nem akartam elhinni.. Azt hittem, nem allasinterjun vagyok :D
2019. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol? Milyen kocsid van? Hol voltál nyaralni?
2019. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi elmentünk kirándulni,utána kajáltunk ,és azután pedig nálam filmeztünk . Bár ez nem az első randi volt,hanem sokadik,de számomra ez pl. egy tökéletes nap volt :)
2019. máj. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kirándulás, vagy egy kiállítás. Ezzel a kettővel lehet levenni a lábamról. Vagy a séta egy szép parkban. Főleg, ha van a közelben egy kávézó, ahol kapok egy elviteles kávét, amit a parkban iszunk meg.

Viszont a mozi az első randin, na az a halálom. Beülni a sötét terembe egy vadidegennel, akiről még nem döntöttem el, hogy szimpatikus-e egyáltalán, az gáz.

2019. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szinte mindegy, csak legyen sör. Ha gyümölcsöset kérek ne röhögjön ki és ne kezdjen bele az emberkedésbe, hogy márpedig az nem is igazi sör és mond valami Tibi atya szintű poént. Az alkoholhoz való hozzáállás sokat elárul egy emberről. ;)
2019. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

most eljöhetne velem pl megnézni a Mona Lisa-t (itt a kiállítás :(((((( ) aztán ülhetnénk a Duna-parton, ahol nincsenek mások és beszélhetne velem igazán. a kiállításra megveszem a jegyem magamnak, na :D

(nem az első lenne,de sose vitt még senki randizni)

25L

2019. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!