Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne egy olyan lány, aki küzdősportol és könnyen össze tudna titeket verni? Vagy ez frusztrálná a férfiasságotokat?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Csak ha őt nem frusztrálja, hogy nehezen tudna összeverni könnyen helyett. :D

32/f

2019. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Kerülöm az agresszív-verekedős embereket, mindkét nemből, szóval nem. Az jó, ha magát megtudja védeni, bejön az is, ha tud lőni pisztollyal/puskával, főleg, mert én is megtanulnám és akkor aztán betörőknek nulla esélye maradt.


De ha csak simán ilyen békés "keletiküzdősportos" az nem számít, kivéve ha ezzel kezd zsarolni, rosszabb esetben csicskáztatni, hogy "merha nem, akkor szétverlek", bár gondolom aki ilyen azon hamar "előbukkan" ez a jellemvonás és még van idő menekülni.

2019. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Az plusz pont, ha valaki sportol, rengeteg előnye van. Az viszont nem jönne be, ha összetudna verni, mivel elég férfias izomzat kéne hozzá.
2019. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Normális embereknél az ilyesmi az edzőteremben marad, civilben pedig kulturáltan viselkednek.


Maga a tény elvileg nem zavarna (ahogy más téren sem zavar, ha több/jobb/ügyesebb a párom), nem ebben mérem a férfiasságot.


Viszont valószínűleg nem túl sok közös van bennünk, ha neki ez a kérdés ilyen fontos.

2019. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatba alapból nem fér bele nálam hogy bármelyik fél fizikai erőszakot kövessen el a másikkal szemben, vagyis nem, nem érdekelne ha küzdősportol mert az egy hobbi amit ott él ki és ha ő ettől boldog akkor csinálja. 29/F
2019. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem frusztrálna, pedig nem vagyok egy nagy eresztés, csak egy flegma alak, akiről kb. minden lepereg, így ez se különösebben érdekelne. Nincs bennem semmi kisebbségi komplexus, elégedett vagyok az életemmel, így csak örülök neki, ha egy hasonlóan erős személyiséggel hoz össze a sors ,akinek legalább nem kell bizonygatni folyton, hogy ő érdekel.
2019. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Volt komolyan küzdősportoló csajom.

Nem zavart, mert érett, hetero, FÉRFI vagyok.

2019. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az álmaim netovábbja lenne egy ilyen nő:).
2019. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Sportos lányok iszonyatosan bejönnek, viszont drágaságom nem tudnál összeverni. :D
2019. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Istenem mennyit tudnék ezzel viccelni, tuti mindig életre halálra menő harcot követelnék ha valamin összevitatkoznánk. :D
2019. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!