Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 32 éves társkeresőző normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves társkeresőző normál kinézetű pasik. Mennyire működik ez az online ismerkedés? Mennyire normális nők találhatók ott, meg úgy egyébként mik a tapasztalatotok a nőkkel?

Figyelt kérdés

Milyen a felhozatal?

Reálisak-e a nők elvárásai? Neten inkább csúnyább nők ismerkednének? Vagy lehet normálisat találni?


2019. máj. 25. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
A jó nőknek szerintem nem kell a neten hirdetniük magukat. Szóval...
2019. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok a kamu profil sok a csalódott megkeseredett nő és online hazugságnak köszönhetően irreálisak az elvárások. Felejtős.
2019. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
A lényeg lemaradt. Szinglinek hirdetik magukat de ha találsz egyet aki vissza ír az elmondja hogy épp 2 szexpartnere van amúgy. A másik változat hogy amúgy kapcsolatban van.
2019. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy csinos nőnek csak szórakozás, egyfajta lottó játék az online társkeresőzés. Oké fenn van, hátha beesik az "asztaqrvaagyameldobom" kategóriás férfi, ha nem, hát addig is éli a jó kis életét.


Normál kinézetű pasiból Dunát lehetne rekeszteni, nekik csak egy olyan nőnél van esélyük, aki értelmes, magas EQ-val rendelkezik, vagy szintén csak átlag vagy az alatti nő.

Az is baj, hogy mindenki a szépre bukik, legyen az nő vagy férfi. Mivel a neten katalógus rendszerből válogathatnak, így már van egy nívó, ami alatt szinte átesik a rostán a többség. De úgy, mintha ott sem lenne.

2019. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom szerint nem igazán működik, igaz nekem élőben sem működik ez a társkeresés dolog. Forever alone. :/


Azért tudok egy ellenpéldát is, unokatesóm neten ismerte meg a feleségét, már kb. 10 éve együtt vannak, született két gyerekük.


Kicsit részletesebben:

Mennyire működik ez az online ismerkedés?

- Nekem nem működött.


Mennyire normális nők találhatók ott, meg úgy egyébként mik a tapasztalatotok a nőkkel?

- Nekem inkább negatív tapasztalataim vannak, elég sok féle nő van ugyanúgy, mint férfi is.


Milyen a felhozatal?

Attól is függ, hogy melyik oldalon próbálkozol, de egyébként vannak szebbek meg kevésbé szépek is.


Reálisak-e a nők elvárásai?

Van amelyiknek reális, de olyant is láttam már, ami azért nagyon irreális volt.


Neten inkább csúnyább nők ismerkednének?

-30 fölött már az összes nő veszít a szépségéből, meg ha gyereke is van akkor az is meglátszik rajta. Van szebb is és csúnyább is.


Vagy lehet normálisat találni?

- Mondom láttam már olyant aki talált, nekem még eddig nem sikerült.

2019. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31/F
2019. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5. Ugyan. Nem hallottad még az ősi dakota közmondást, miszerint "sok rossz nő alatt van sok jó p*cs@"? :D

32/f

2019. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!