Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb ha a nő tapad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb ha a nő tapad vagy ha az ellenkezője?

Figyelt kérdés

Szóval ti férfiak, szeretitek ha egy nő felhív?? Vagy jobb szeretitek ha ti hívjátok?



Voltam én nagyon tapadós is viszont én rájöttem hogy a férfiak többsége azért nem szereti ha egy nő állandóan zaklatja, hivogatja, írogat, aztán most meg ismerkedtem egy pasival.

Állandóan dolgozik, egyrészt nem is szerettem volna zavarni, másrészt pedig nem akartam egy pioca lenni, bármennyire is vártam hogy mikor hív vagy mikor ír próbáltam megállni. Viszont neki meg épp ez nem tetszett. Elmondta hogy zavarja hogy én soha nem keresem a társaságát magamtól, és olyan ez mintha nem is akarnám.

Mi a véleményetek erről?? Tudom emberfüggő de ki melyiket részesíti előnyben? 27n


2019. máj. 25. 13:55
 1/10 lilla64 ***** válasza:
50%
Egyik se.A középutat kell választani.
2019. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem árt, ha mutat némi érdeklődést és lelkesedést, de csak ha kölcsönös. Ha valaki kéretlenül tapad, az rendkívül kellemetlen, mindkét nem számára.
2019. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Amelyik tapad, az az alárendelt, majd idővel ő sérül. A domináns később uralkodik, beleun, majd szakít.
2019. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálok változni, aztán pár napja már hívom vagy 2szer meg írok is neki, de nem tudom miért olyan kellemetlen érzés, azt gondolom fuuuuu de tapadok, már biztos nem kap levegőt se..... 🙄 Főleg ha fel sem veszi a telefont..... Mert ugye nagyon sokszor nem is hallja. Nem nagyon szeretném elriasztani
2019. máj. 25. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

akkor jó ha mindketten ilyenek vagytok! de nem ugy hogy pl pár orát nem birtok ki egymás nélkül...


meg azért én rosszul érezném magam ha a barátnőm nem hívogatna/üzengetne 2-3 óránként mert olyan mintha nem érdekelném... én igénylem de csak tőle hogy minden órában b@$Ztasson még a legapróbb dologgal is! :D

2019. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
ja amugy most nem ironizáltam!
2019. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar tőled semmi komolyat, akkor tapadásnak fogja venni, bárkiről legyen szó.
2019. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Már megbocsáss, de szerinted az, hogy a nő felhívja a pasit, az már "tapadás"?


Figyelj, ismerkedésnél férfiként én kezdeményezek, én hívom el a csajt első randira, én fizetek, utána én kísérem el haza vagy a villamosmegállóig, ahonnan hazautazik. Randi után én hívom, hogy elmondjam, hogy jól éreztem magam, és szívesen találkoznék vele újból.


Ezek után ha ő még három-négy randin keresztül egyszer sem keres, egyszer sem hív (mert az szerinte "tapadás" lenne), sanszos, hogy pattintom, mert úgy jön le, hogy csak én teperek, ő meg max. kegyesen elfogad unaloműzőnek.

Az ismerekedés két egyenlő fél között zajlik. A férfi kezdeményez - de a nő reagál erre.

2019. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább, ha nem tapad. Aki tapad, az valami belső rejtett indok miatt tapad, és ez nem feltétlen jó...
2019. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene ha néha ők is kezdeményeznének egy-egy beszélgetést. Nekem mindig az az érzésem hogy csak én érdeklődök irántuk ők meg csak 2-3 szavas válaszokat adnak mindenre.
2019. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!