Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ne essek szerelembe hamar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne essek szerelembe hamar?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig beleesek abba a hibába, hogy olyan emberekbe szeretek bele, akik csak szórakoznak velem, nem vesznek komolyan, vagy elérhetetlen, vagy egyszerűen csak levegőnek néznek/leszrnak.

Még soha nem volt normális párkapcsolatom emiatt, és már kezd zavarni, hogy soha nem a megfelelő emberekbe szeretek bele, és olyan sok a csalódás. :(


23/L



2019. máj. 25. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen én is így voltam vele, mostanra teljesen üressé váltam a sok sérülés miatt.. Próbáld meg nem idealizálni a másikat reálisan látni, hogy milyen ember.
2019. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan. Neked ilyen a természeted, ezen nem tudsz változtatni. Amit viszont megthetsz, az az,hogy akármennyire is szerelmes vagy, nem mutatod egyből ki. Tudom, hogy pokoli nehéz, mert én is ilyen vagyok, de nálam ez az egyetlen módszer, ami eredményesen működik.
2019. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szeretetéhes vagy és összekevered a szerelemmel. Valószínűleg az hiányzik neked, hogy foglalkozzanak veled. 31F
2019. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok, pedig már nem 20 éves. Valahogy vonzom a hülyéket. Tényleg csak azt tudod tenni, hogy nem mutatod ki az érzelmeidet túl korán. Bár nálam ez sem működött, így is betalálnak az érzelmileg sivár emberek.
2019. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!