Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fogalmazta át a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogalmazta át a rossz tulajdonságaimat úgy, hogy jónak tűnjenek? Komoly kapcsolatot szeretne? 22L

Figyelt kérdés
Megbeszéltük az első randit, de még nem került rá sor. A tegnap hosszas beszélgetés után, mondta nekem, hogy látja, hogy nem vagyok materialista és követelőző, és hogy csendes vagyok és félénk. És hogy ő az ilyen személyeket szereti. És akkor gondoltam, hogy ne csak a pozitív oldalamat lássa, mondtam neki, hogy nagyon akaratos is tudok lenni. Mondta, hogy mondjak rá egy példát. Mondtam, és akkor azt úgy értelmezte, hogy nagyratörekvő vagyok, és az jó dolog
2019. máj. 25. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az életem nője az pont olyan mint te

Én bármit mondtam ő mindig elhitte

2019. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És ti tartjátok magatokat felnőttnek...
2019. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy pszichopata
2019. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Epeszu ember az ismerkedes soran nem akarja megserteni a masikat, ezert mondta. Valoszinuleg kedvel, ne szurd el a gyanakvasoddal.
2019. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!