Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami jelentése annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jelentése annak, hogy a fiú balra, vagy jobbra fordítja a fejét csóknál, vagy ez teljesen spontán dolog? Általában merre fordítja a fiú?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Azzal lehet összesfüggésben, hogy jobb- vagy balkezes a fiú, de még így is változó, hogy merre fordítja.
2010. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

foglamam sincs,eddig nekem az volt természetes,hogy jobbra fordítom,de nemrég rászoktam a balos csókra,és volt aki furcsállva nézett rám....

ezért kérdezem,hátha van valami jelentése

2010. júl. 7. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet h neki úgy nem volt kényelmes :D
2010. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én csaj vagyok ugyan, de nagyon változó, hogy merre fordítom a fejem. mikor hogy van kedvem :D

15/L

2010. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én azt hallottam hogy általában az emberek jobbra fordítják a fejüket mert a jobb agyfélteke erősebb, persze a balkezeseknek a bal az erősebb! Nem tudom hogy ez mennyire számít de gondoltam leírom:)
2010. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
balnak a jobb, jobb kezesnek meg a bal erősebb, általában.
2010. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Régebbi páromnál a bevált a jobbos csók volt, most viszont a jelenlegi szerelmem rászoktatott a balosra. Nekem ez sokkal kényelmesebb, furcsa, pedig jobbkezes vok. (mondjuk ő nem, szal lehet az előző feltevésbe, h jobbkezesek jobbra, balosak balra fordítják van valami)
2010. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok,ki mit gondol róla:)
2010. júl. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!