Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Adnátok esélyt ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esélyt ilyenkor? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Elnézést, hogy hosszú leszek...

Tavaly nyáron együtt dolgoztam egy lánnyal, aki tetszett, de pont rosszkor volt, mert másik lánnyal próbálkoztam. Nem gondoltam, talán tetszettem neki, mert folyton mosolygott, mikor felé fordultam, és adott közeledési okokat. Ősszel más lánnyal próbálkoztam (sajnos előző egy randi erejéig sikerült), vele igazából csak bénáztam, így ebből se lett semmi. Nemrég találkoztam Vele, azaz, aki tetszik-(talán tetszek neki), de minden bénázásomat, minden lánnyal való beszélgetéseimet látta. Az utolsó találkozásunkon is mosolygott, keveset beszélgettünk, de nem tudtam elhívni, mivel zavarodott voltam hirtelen. Tudom, mit gondoltok, de nem vagyok csajozós típus, inkább barátnőt szeretnék, aki tényleg hosszú párkapcsolatra vár. Lányok, egy ilyen férfinak (oké, srácnak) adnátok esélyt? 21/f



2019. máj. 26. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Végülis választottál a kettő közül és nem őt. Most hogy nem jött össze a másikkal, már jó lenne ő is?

2019. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért,amit az első írt.
2019. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogy. Arról van szó, hogy tavaly nem gondoltam át teljesen jól. Hibáztam. Igen, ez valóban úgy hangzik, de nem így van. Mikor köszönök neki, pont, hogy nála görcsöl a gyomrom, hirtelen zavarodott leszek. És nem éppen "ha ló nincs, szamár is jó", hanem tavaly óta tetszik, csak nem is értem magamat, miért nem Őt választottam.
2019. máj. 26. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem őt választottad, mert nem kell neked és nem szereted. Ha valakivel együtt akarsz lenni akkor vele vagy. És nem választás, hanem döntés. Minden más csak üres kamu.

Emiatt én sem fogok senkinek esélyt adni, akinek csak választás vagyok és nem döntés már az első perctől kezdve.

2019. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha szépen elmagyarázza, hogy mit, miért, hogyan, akkor igen. Ha csak próbálkozna, és arra vár, hogy a nyakába ugorjak, miközben az orrom előtt hajtott valami csajt pár hónappal ezelőtt, nem, mert olyan érzésem lenne, hogy "ha nincs ló, akkor jó a szamár is".
2019. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös válaszolónak: Köszönöm, ez tényleg jó ötlet, ha elmagyaráznám. És igen, elmondanám akkor mit, miért tettem.
2019. máj. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!