Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek .40 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek .40 éves kor felett, minek van nagyobb esélye . Találni egy nőt aki magadért őszintén szeret, vagy egy lottó 5 ös?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem ugyanannyi ,lehet találni ,de mindig előjönnek az érdekek elvárások stb Vagy megalkuvás .A kapcsolatok zöme ilyen.Persze aztán lehet posztolni a facén, a de boldogok vagyunk fotókat,hogy tudja a világ boldogok.Meg párbeszédeket folytatni a kép alatt ,persze nyilvánosan .Édesem úgy várlak stb .És ezek nem fiatalok ,korombeli 40-50 es korosztály.Lehet akár ebből egy másik kérdés is .Senkinek nem tűnik fel milyen nevetségesen élnek az Emberek? Tisztelet a kivételeknek.

2019. máj. 26. 19:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Csöpp irigységet vélek felfedezni a kezdő szövegben. :)


Én is el szoktam filózni az esélyeken, de azért szerintem nem reménytelen a helyzet (annyira :D).

2019. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Lottó 5-ösnek van nagyobb esélye szerintem :D
2019. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A nőre.


És tetszik vagy sem, az "önmagadhoz" igen is hozzá tartozik az, hogy milyen körülmények között élsz. Azaz az anyagi helyzeted!

2019. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Számoljuk ki mennyi egy randi, mennyibe kerül az első találkozás:


- utazás, benzin vagy bkv : legyen mondjuk 2500 Ft

- legyen egy üdítő és egy jó süti: 4000 Ft


Szóval, e helyett vehetsz mondjuk 26 db lottó 5-ös mezőt.

Ami azért már elég sok. Így 1 mező helyett 26 mezőnyi esélyed lehet. Ami több mint 1 mezőnyire.

2019. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt nagyon szépen tudod, hogy te mit akarsz, mint a legtöbb ember.


De te mit tudnál nyújtani cserébe a másiknak?

2019. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy kávé és süti a Freiben kb 1200 pénz.
2019. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mai napig kötődöm egy olyan emberhez, akinek nem kellett a szeretetem, pedig ő sem mai gyerek. A jelenlegi párom is elmúlt negyven, és szeretjük egymást. Nem tudunk egymásnak nagy dolgokat nyújtani, de szeretem. Nem mindenki kirakatmajom, vannak még ilyen párok.
2019. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
3 nak Igen hozzá tartozik az anyagi helyzetem persze De vegyük azt gazdag vagy ,és szeret.Aztán szegény leszel és mondjuk nem szeret.Akkor mit szeretett a pénzedet vagy téged? Ezért a feltétel nélküli szeretet az indulásnál se azt nézi mid van.
2019. máj. 26. 20:49
 9/20 A kérdező kommentje:
5 nek Igen tudom mit akarok.De mért feltételezed rólam, hogy nem nézem a másikat mit akar.Igenis nézem. Egy rövid példa egy pár hetes kapcsolatból.Megkért vigyek két gyerekének ebédet míg dolgozik a szünetben.Megtettem főztem utaztam ,közben nekem is van gyerekem, Sőt virággal vártam utána a munkahelye előtt.Mit is kaptam másnap ,De ráérek!!!
2019. máj. 26. 20:53
 10/20 A kérdező kommentje:
1 nek Nem irigykedem .Gondolom arra a részre gondolsz amit a face posztolásról írtam. Azon inkább nevetek mert inkább szánalmas ,És általában nem valós boldogság. de alapesetben is az irigység nagyon messze áll tőlem. Ha valaki kiszáll egy 20 millás kocsiból,azt mondom de jó ,hogy ilyen jól megy neki. Ugyanis ha irigykedsz valamire az taszít a legtávolabb attól , amire épp irigykedsz.
2019. máj. 26. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!